Šíp.deník.cz

Pašeračka Tereza Hlůšková: "Jsem nevinná, vzali jste mi dva roky života!"

Tereza Hlůšková od svého zadržení před dvěma lety za držení devíti kil heroinu v kufru říká, že je nevinná. Žalobce má však jiný názor a naopak by rád téměř devítiletý trest zvedl na 25! Obviněná pašeračka ovšem tvrdí, že stala obětí komplotu!

1 / 10
Tereza Hlůšková

Terezu Hlůškovou zadrželi strážníci přesně před dvěma lety na letišti v Láhauru. Tehdy se běžná kontrola zavazadel změnila pro mladou dívku v noční můru.

Během prohlídky celníci rozřízli kufr Hlůškové a ve dvojitém dně objevili neuvěřitelných devět kilogramů heroinu. Pokud by podobný přestupek spáchal místní občan, hrozil by mu trest smrti!

Tereza věřila, že se jedná o velké nedorozumění a celá situace se brzy objasní. K tomu ale nedošlo a odvolací soudy jsou neustále odkládány. Podle Hlůškové na ni byla celá aféra nastražená a místní policie z ní udělala obětního beránka!

Hlůšková na začátku věřila, že bude za pár týdnů doma.

Tereza HlůškováZdroj: Profimedia

Když se Tereza Hlůšková ocitla v cele předběžného zadržení věřila, že celá záležitost bude na pár dní maximálně týdnů a ona se bude moci vrátit domů.

Dostala ale studenou sprchu, když soudce vyřknul verdikt osm let a osm měsíců! Od té doby je psychický stav Hlůškové na pokraji zhroucení. Celé dny pláče a mluví o tom, že by se ráda dostala domů.

Jelikož se celá kauza táhne slouhé dva roky, Tereza si opět před pár dny stěžovala svému právníkovi. "Slíbil jste mi spravedlnost, ale žádné jsem se nedočkala," lítostivě útočila na svého právního zástupce. Dále obvinila strážce zákona z komplotu!

Hlůšková je dle svých slov obětí.

Tereza HlůškováZdroj: profimedia

"Udělali jste ze mě obětního beránka a nespravedlivě mě odsoudili," adresovala Hlůšková v dopise ostrá slova k pákistánským soudcům. 

Tereza říká, že jí drogy někdo do kufru narafičil a ona o ničem neměla ani tušení! Pravdu ale zatím nikdo nezná a vyšetřující mají na věc jasný názor, Hlůšková je podle nich vinna!

Nedávný zrušený termín odvolacího soudu opět pašeračku pobouřil a nikdo neví, kdy bude náhradní stání! Na verdikt tak může čekat několik týdnů, ale i měsíců… Tuto kauzu pro Vás samozřejmě budeme dál sledovat!

Hůškové hrozí 25 let tvrdého vězení za hranicemi.

Tereza HlůškováZdroj: profimedia

Tereza Hlůšková z čekání na verdikt viní svého právníka.

Tereza HlůškováZdroj: Profimedia

Pobyt ve vězení je pro Hlůškovou noční můra.

Tereza HlůškováZdroj: profimedia

Zdroj: Jan Novák
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů