Šíp.deník.cz

Patricie Pagáčová se pochlubila dcerou: Malá Bibi roste jako z vody

4 fotografií 4
Patricie Pagáčová
Patricie Pagáčová
Zdroj: Profimedia
Patricie se proslavila díky seriálu Ulice. Na sociálních sítích má hodně fanoušků. O určitých tématech na Instagramu nemluví. Někdy své soukromí ovšem odhalí.
Sdílej článek:

Léto se rychle blíží ke svému konci, ale herečka Patricie Pagáčová si stále ještě užívá jeho posledních dní. S manželem a dcerou vyrazila v obytném voze po Evropě a momentálně zakotvili v Rakousku. Pravě tam si kráska pořídila rozkošnou fotku se svou dcerou Bibi, která fanouškům prakticky roste před očima. 

Herečka Patricie Pagáčová je ke svým fanouškům na sociální síti velmi otevřená a sdílí s nimi nejrůznější momentky nejen ze svých pracovních povinností, ale také ze svého soukromí. Léto si herečka užila dosyta a prakticky celé jej strávila na cestách. A i z nich své příznivce pravidelně zásobovala spoustu snímků, na kterých často pózovala se svou dcerou Bibi. 

Mamince vlezla na záda

A právě jednou takovou fotkou se Patricie Pagáčová pochlubila fanouškům i nyní. V současné době herečka cestuje i s rodinou po Evropě v obytném voze a během jednoho deštivého rána ukázala, jak s dcerou lenoší v posteli, když nemohou ven. „Obytňák life,” napsala ke snímku, na kterém leží a malá Bibi se opírá o její záda. 

„Vy jste nádherné. Užívejte obytňáku, je to u můj sen, jednou určitě také vyrazíme. Čerpám z vašich příspěvků inspiraci,” napsala pod příspěvek jedna z fanynek. „Ta vaše holčička roste jako z vody,” přidala se další. 

Procestované léto

V obytném voze Patricie Pagáčová vyrazila letos na dovolenou hned několikrát. Před pár dny se společně s dcerou zvěčnila také u rakouského jezera Gosausee. S celou rodinou byla také ale například i v Chorvatsku. Zdá se, že s manželem vybírali spíše blízké destinace, neboť daleké cestování s malým dítětem může být přece jen o dost náročnější. 

Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů