Šíp.deník.cz

Nahá Patricie Pagáčová? Herečka řekla, zda odhodí svršky pro pánský magazín

5 fotografií 5
Patricie Pagáčová
Patricie Pagáčová
Zdroj: Profimedia
Patricie Pagáčová řekla, zda by se nechala nafotit pro Playboy. Takové rozhodnutí totiž nedávno učinila její kamarádka Kristýna Hrušínská. Patricie Pagáčová však nic podobného v plánu nemá. Herečka s manželem vyrazili na párty oblíbeného pánského magazínu.
Sdílej článek:

Už několik českých krásek z řad známých osobností souhlasilo s nabídkou nafotit odvážné snímky pro pánský magazín Playboy a výsledek byl vždy úchvatný. Když se proto na křtu dalšího čísla oblíbeného čtiva mužů objevila také herečka Patricie Pagáčová, nabízela se otázka, zda i ona nemá v plánu odhalit své tělo a postavit se před objektiv fotoaparátu. 

Krásná herečka Patricie Pagáčová si společně se svým manželem vyhodili z kopýtka a vyrazili na párty populárního pánského magazínu, na které se křtilo další číslo. V něm byla hlavní tváří hvězda Ulice Kristýna Hrušínská. „Bylo to super. Jsem za to, že mě vůbec oslovili s touhle nabídkou, strašně ráda. Jako dostat se do Playboye je super věc pro ženskou a hlavně, kdy jindy, když ne teď. Přece jenom, čas letí, že jo,” smála se v rozhovoru pro eXtra.cz představitelka Vandy Veselské z nekonečného seriálu. 

Patricie Solaříková odvážné focení neplánuje

A právě Kristýna Hrušínská si jako doprovod na večírek zvolila Patricii Pagáčovou a jejího manžela Tibora. Když už se jedna hvězda Ulice rozhodla nafotit odvážné snímky pro pánský magazín, vyvstávala otázka, zda něco obdobného nemá v plánu také někdejší představitelka Terezy Jordánové. Svou odpovědí ale natěšeným fanouškům radost neudělala. „Já jsem tady jen jako +1, kvůli přátelství s Kristýnkou. Nic jiného v tom není,” reagovala pohotově na dotaz zmíněné redakce herečka.

Radoval se i tatínek

Kristýna Hrušínská je nesmírně ráda, že na nabídku kývla, a z fotek je nadšená. A přestože spousta lidí u podobného úkolů přemýšlí nad tím, s jakou odezvou se setkají u svých fanoušků či u širší veřejnosti, Kristýna to vůbec neřešila. „Nebála jsem se reakcí. Mně to bylo jedno, ať si myslí, co chtějí. Měla jsem z toho dobrý pocit a mám ho pořád, ty fotky jsou krásné a navíc mám krásnou památku, když nic jiného,” prohlásila Kristýna, kterou v jejím rozhodnutí dokonce podpořil i její otec. 

Jan Hrušínský se následně dokonce pochlubil jedním ze snímků a radoval se, jak se fotky povedly. „To máme krásnou dceru, co? Aneb když se tátové chlubí, že jejich dceru chtějí fotit pro Playboy,” napsal herec na sociální síti. 

Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů