Šíp.deník.cz

Zesnulý Paul Grant roky ničil své zdraví: Miloval alkohol, drogy i prostitutky

5 fotografií 5
Paul Grant
Paul Grant
Zdroj: Profimedia
Zemřel herec Paul Grant. Proslavil se například rolí skřeta z filmů o Harrym Potterovi. Holdoval alkoholu i drogám. To ho nakonec s největší pravděpodobností stálo život.
Sdílej článek:

V pouhých 56 letech odešel do hvězdného nebe herec Paul Grant, který se zapsal do pamětí hlavně milovníků pohádek a rodinných filmů. Herec dlouhé roky svého života sváděl boj se závislostí na alkoholu a drogách. Jen pár týdnů před svou smrtí se nechal slyšet, že chce konečně začít nanovo. To už ale nestihl. 

Přestože jeho tvář ne každý zná, jeho role si pamatují všichni. Herec Paul Grant byl díky svému vzrůstu často obsazován do rolí různých skřítků, přičemž měl obličej pochopitelně zakrytý pod maskou. Zahrál si například ve Hvězdných válkách anebo ve filmech o čarodějovi Harrym Potterovi. Zatímco ale na plátně byl za roztomilého mužíčka, jeho život měl k pohádce velmi daleko. 

Všechno utratil

Herec své honoráře z filmů utrácel hlavně za alkohol, drogy a také prostitutky. Jeho závislost na kokainu byla natolik silná, že se podle webu Daily Maily nebál si drogu dát ani na rušné ulici. Kvůli jeho neřestem se mu také rozpadlo manželství, po jehož konci se životní styl herce ještě zhoršil. 

„Potřebuji pomoc. Jsem na kokainu a stále se to horší. Piju a kouřím všechno, co se mi jen podaří sehnat,” řekl před lety krátce poté, co se rozvedl se svou ženou. „Měl jsem rodinu, byl jsem ženatý. Teď jsem rozvedený. Všechno jsem ztratil,” povzdechl si ještě tehdy. Pro svou nápravu ale nic neudělal. S tím začal až příliš pozdě. 

Chtěl se vyléčit

Před několika málo týdny Paula Granta potkal v ulicích Londýna jeho fanoušek, kterému se herec svěřil, že kašle na pití a chce si dát svůj život do pořádku. K tomu se už ale nedostal. Paul Grant totiž ve čtvrtek 16. března 2023 zkolaboval na nádraží King’s Cross. Byl převezen co nemocnice, kde lékaři jeho pozůstalým oznámili, že je herec klinicky mrtvý. Tři dny na to jej blízcí nechali odpojit od přístrojů. Přesná příčina smrti dosud není známa. Je ale více než pravděpodobné, že souvisí s divokým životním stylem herce. 

Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů