Šíp.deník.cz

Pavel Nedvěd seká doma latinu: Po excesu s milenkou tiše zpytuje svědomí

Před měsícem Pavel Nedvěd všechny překvapil svojí účastí na tribuně jezdeckých závodů a ještě více zaujal svým ženským doprovodem. Vedle něj totiž neseděla manželka, nýbrž parkuristka Lucie Anovčínová. Okamžitě se začalo spekulovat, že se jedná o Pavlovu milenku! Jak to teď fotbalista doma má? A skutečně je konec jeho manželství s Ivanou?

1 / 11
Pavel Nedvěd

Pavel byl vždy považován za vzor a do světa hlásil, že je pro něj rodina na prvním místě. Manželka a jeho dvě děti pro něj prý jsou vším a snesl by jim modré z nebe.

Jenže, chybička se vloudila. Nedvěd se nechal okouzlit Lucií, která je ale ve věku jeho dcery. Navíc se fotbalista po boku mladé koňařky nechal nafotit pouze pár dní před velmi důležitým výročím s manželkou Ivanou!

Jejich svazek už totiž trvá úctyhodných 25. let! Jaký ale měla přítomnost mladé milenky dopad na manželství? A skutečně se Pavel od rodiny odstěhoval?

Pavel se dodnes ke konci manželství nevyjádřil.

Na základě pořízených fotografií s Anovčínovou vzniklo mnoho teorií, jak to fotbalista bude mít dál se svojí ženou Ivanou. Ta při něm stála celý život a to i v dobách, kdy ještě zdaleka nebyl tak movitý a vlivný, jako dnes!

Viceprezident Juventusu Turín je sice možná záletník, svoji ženu by ale jen tak neopustil! Mnoho let tvrdil, že je pro něj rodina vším a tak je divné, že by zahodil čtvrt století života kvůli nezávažnému flirtu.

Bohužel ale vzniklé fotografie ze závodů už oběhly celou republiku a dostaly se samozřejmě i k Ivaně, která překvapivě z chování svého muže nebyla nadšená. Jenže, zareagovala jinak, než by leckdo očekával!

Mluvilo se o rozvodu, manželé to ale prý nemají v plánu.

Pavel NedvědZdroj: profimedia

Ačkoliv všichni očekávali rozpad manželství, Ivana se svého manžela jen tak nevdala! Po pětadvaceti letech manželství ji aférka Pavla s Lucií sice nepříjemně překvapila, dokázal se s ní ale vyrovnat!

"Pavel by od Ivany neodešel. Ano, asi měli trochu krizi, kdo by tolika letech neměl. Ivanka je ale rozumná ženská a všechno mu odpustila. Šlápnout vedle může každý, ale rozbít manželství po tolika letech by byl hřích," tvrdí známý páru!

Podle našich informací je aktuálně u Nedvědů doma sice lehké dusno, oba se ale snaží vztah slepit! Pavel by navíc u rozvodu mohl přijít díky svým záletům o pěkný balík  tak raději nyní seká dobrotu! O více než dvacet let mladší milenku prý pustil k vodě.

Pavel Nedvěd junior by si také nepřál, aby jeho rodiče šli od sebe!

Kromě silného pouta drží Nedvěda a jeho ženu pohromadě i děti. Ty už sice nejsou malé, na kompletní rodinu ale nedají dopustit! Anovčínová byla jen krátké poblouznění, Pavel si ale svoji chybu uvědomil a nehodlá ji opakovat.

Fotbalista se právě i z těchto důvodů nechtěl k celé kauze vyjadřovat a počkal až to takzvaně "vyšumí," což se mu povedlo geniálně.

Poslední týdny se opravdu o něm ani Anovčínové nikde neobjevila ani čárka. Tak snad je rodinná krize zažehnána a k minulosti se již nebudou doma příliš vracet…

Pavlova dcera Ivana je velmi nápadná jeho údajné milence…

Nedvěd si doma zadělal na dusno.

Zdroj: šíp
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů