Šíp.deník.cz

Synovec oblíbeného herce a moderátora Pavla Zedníčka zahynul při bizarní nehodě

4 fotografií 4
Pavel Zedníček
Pavel Zedníček
Zdroj: Profimedia
Jakub Zedníček byl velmi talentovaný. Hrál i v divadle. Pavel Zedníček takřka nikdy neztrácí úsměv. Po smrtí synovce ale prošel peklem. Jakub Zedníček zemřel před pěti lety.
Sdílej článek:

Věčně usměvavý herec a moderátor Pavel Zedníček si před pěti lety prožil obrovské trápení. Jeho synovec Jakub totiž ve svých 27 letech náhle zemřel. Jeho tragická smrt byla dlouhé měsíce zahalená mnoha otazníky. Co se vlastně stalo? 

Jakub Zedníček úspěšně kráčel ve stopách svého strýčka Pavla. S tím se dokonce objevoval v pořadu Kurňa, co to je?. Zahrál si také ve filmu a seriálu. Jeho kariéra byla slušně rozjetá a zdálo se, že má herec dobře našlápnuto. Osud tomu ale chtěl jinak. 

Dopravní nehoda

Bylo krátce po půlnoci 1. ledna 2018, když se Jakub Zedníček nacházel na dálnici D1 a jel za svou  partnerkou a svou desetiměsíční dcerou. V jednu chvíli ale dostal smyk a v plné rychlosti podle Blesku narazil do svodidel. Jako zázrakem autonehodu přežil. Co se ale dělo pak, nešlo mnohým na rozum. Po několika měsících se ale policii podařilo případ rozluštit. 

Vydal se pro pomoc

Když se Jakub Zedníček vyboural se svým vozem, vylezl z auta a pravděpodobně chtěl dojít na nedalekou benzinovou pumpu, aby si přivolal pomoc. Patrně byl ale natolik v šoku, že se při přecházení dálnice zapomněl rozhlédnout. Přelezl tedy dvoje svodidla a vstoupil do vozovky, kterou se zrovna řítil řidič dodávky. Ten pochopitelně neměl sebemenší šanci Zedníčka zahlédnout a nehodě předejít. 

Jakub Zedníček utrpěl zranění neslučitelná se životem. Bylo mu pouhých 27 let. Z jeho úmrtí byla celá rodiny pochopitelně zdrcená. Jeho strýc v době nehody zrovna pobýval na Floridě. Jakmile se ale dozvěděl o tragédii synovce, urychleně se vrátil zpět do Česka, aby se s ním během pohřbu mohl naposledy rozloučit. 

Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů