Šíp.deník.cz

Jak Pavla Tomicová přišla o manžela? Malý od ní nedostával to, co chtěl

4 fotografií 4
Pavla Tomicová a Ondřej Malý
Pavla Tomicová a Ondřej Malý
Zdroj: Profimedia
Pavla Tomicová prožila nelehké období. Po devatenácti letech se jí rozpadlo manželství. Herec Ondřej Malý žije se svou milenkou. Během posledních měsíců výrazně zhubla. Může za to údajně hlavně stres.
Sdílej článek:

Když se Ondřej Malý rozhodl opustit svou manželku Pavlu Tomicovou a nastěhovat se ke své milence Kristýně Kociánové, Tomicové se zhroutil svět. Jejich devatenáctileté manželství se mnohým zdálo jako idylické, a tak mnozí nechápali, co se mezi dvojicí mohlo stát, že se dočkali takového konce. Odpověď je ale překvapivě jednoduchá. 

Zpráva o tom, že se Ondřej Malý odstěhoval ke své milence Kristýně Kociánové, přišla před několika týdny jako blesk z čistého nebe. O tom, že jeho manželství s Pavlou Tomicovou procházelo krizí, prakticky nikdo nevěděl, o to větším překvapením pak pro všechny nastalá situace byla. 

Nerozuměli si dlouho

Podle informací týdeníku Sedmička se začala propast mezi manželi prohlubovat již před třemi lety. A to hlavně kvůli odlišným zájmům. Zatímco Ondřej Malý jakožto milovník sportu toužil se svou manželkou trávit volný čas aktivně, Tomicovou měly podle zmíněného týdeníku zajímat hlavně vinárny a jídlo. A tak se z manželství postupně vytrácela jiskra. 

Vrazila kamarádce kudlu do zad 

Frustraci z manželství měl následně Malý ventilovat právě u Kristýny Kociánové. Ta se shodou okolností během natáčení seriálu Slunečná skamarádila i s Tomicovou. „Kristýně se svěřoval a ona bezcharakterně využila Malého manželské krize ke svému plánu. Stůj co stůj chtěla dítě,” řekl Blesku zdroj z produkce Slunečné. A dítěte se nově zrozený pár českého šoubyznysu nakonec před několika týdny skutečně dočkal. 

Tomicová pochopitelně zprvu cítila velkou zradu, jak ale plynuly měsíce, odchod manžela zkrátka přijala a s nelehkým obdobím se vypořádala. „Vím, že spousta lidí z Pavly dělá nyní totální a utrápenou chudinku, ale to mají hodně staré informace. Ano, na konci loňského roku a v prvních měsících toho letošního, když se dozvěděla, s kým ji muž podváděl, na tom opravdu nebyla psychicky dobře, což je naprosto logické. Po tolika letech manželství taková věc… Ale to už je pryč,” prozradila kamarádka Tomicové pro eXtra.cz s tím, že dnes je herečka opět vysmátá a srší humorem. 

Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů