Šíp.deník.cz

Pavla Tomicová se zhroutila: Setkání s Malým jí rozdrtilo duši

4 fotografií 4
Pavla Tomicová
Pavla Tomicová
Zdroj: Profimedia
Pavla Tomicová prožila nelehké období. Po devatenácti letech se jí rozpadlo manželství. Herec Ondřej Malý žije se svou milenkou. Během posledních měsíců výrazně zhubla. Může za to údajně hlavně stres.
Sdílej článek:

Od doby, kdy herečku Pavlu Tomicovou opustil její manžel Ondřej Malý kvůli nové lásce, uplynul už více jak rok. Tomicová byla zpočátku z rozpadu manželství zdrcená, postupem času se ale zdálo, že se jí podařilo se z nejhoršího dostat. Jenže opak je pravdou. Po nedávném setkání s Malým se všechny zacelené rány opět otevřely. 

Herečka Pavla Tomicová byla několik let šťastně vdaná za herce Ondřeje Malého. Nic nenasvědčovalo tomu, že se dvojice potýká s nějakými problémy, a tak byl pro mnohé šok, když se v loňském roce ukázalo, že Malý svou manželku opustil kvůli své nové lásce. Pavla Tomicová byla na dně a trvalo poměrně dlouhou dobu, než se zase začala objevovat ve společnosti. Když se tak ale konečně stalo, zdálo se, že je z nejhoršího venku. Opět zářila úsměvy a dobrou náladou. Ukázalo se však, že z rozpadu manželství rozhodně vyléčená není. 

Pořád je tam bolest

Jak prozradil zdroj z okolí herečky pro redakci eXtra.cz, Pavla Tomicová se nedávno setkala tváří v tvář s Ondřejem Malým a zážitek ji naprosto rozhodil. „Někdy kolem Českého lva, který byl čtvrtého března, se Pavla měla s Ondřejem někde potkat. A i když si myslela, že to nejhorší má za sebou, druhý den po odehrání představení prostě zničehonic přestala fungovat. Ta bolest je tam pořád,” prozradil informátor. 

Tři týdny odpočinku

Kvůli rozházené psychice si nakonec musela herečka vzít dokonce dovolenou. Nechodila na natáčení a zrušila také účast v divadelních představeních, ve kterých hraje. Pavla Tomicová prý trpěla natolik, že dokonce pociťovala fyzickou bolest. Všichni kolem se jí snažili pomoci, ale nebylo jak. 

Šrámy na duši se už ale začaly opět pomalu zacelovat. Jak totiž zmíněná redakce také uvedla, herečka by se v nejbližších dnech měla vrátit v plné síle zpátky do práce. Snad se jí podaří všechny strasti překonat a bude kolem sebe opět šířit jen smích a radost, jako tomu bývalo dříve. 

Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů