Šíp.deník.cz

Přes dvacet let spolu: Peštová prozradila, na co ji Habera kdysi sbalil

4 fotografií 4
Daniela Peštová a Pavol Habera
Daniela Peštová a Pavol Habera
Zdroj: Profimedia
Daniela a Palo tvoří přes dvacet let stabilní pár. Jsou ozdobou každé společenské akce. Daniela Peštová je světoznámá modelka. Patří mezi nejlépe oblékané ženy.
Sdílej článek:

Pavol Habera, jeden z nejznámějších zpěváků a obávaný porotce Česko Slovenské SuperStar nedávno oslavil šedesáté narozeniny. Věk by mu hádal málokdo, vliv na to má i jeho manželka, světoznámá modelka Daniela Peštová. Společně žijí aktivním životem už přes dvacet let. Tvoří tak jeden z nejstabilnějších párů vůbec.

Světoznámá modelka a slovenský zpěvák

Palova popularita vystřelila raketově s kapelou Team, tehdy když nosil dlouhé vlasy a krátké džínové kraťasy patřil k sexsymbolům své doby. U idola dívek našly lásku jen dvě ženy, Naďa a pak Daniela. S Danielou si začal v roce 2001, ta byla úspěšná po celém světě, předváděla a fotila kampaně spodního prádla Victoria’s Secret, objevovala se na titulkách předních časopisů jako Vogue a další.

Létala sice po celém světě a o nápadníky neměla nouzi, ale nakonec si její srdce získal Habera. Pro časopis Vlasta se svěřila, že si ho vybrala právě díky jeho vtipu a normálnosti. To, že jsou si humorem velmi blízcí, ukázala modelka i svým přáním k narozeninám. Ke společné fotografii na sociální sítě napsala krátký vzkaz. "Použiju tvoji oblíbenou hlášku - vysmátý jak lečo. Takhle tě vidíme nejradši. Tak co nejvíc takovýchto momentů".

Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout

Aktivní životní styl 

Palo i Daniela žijí velmi aktivním životním stylem. Zpěvák holduje tenisu, lyžování i pravidelnému tréninku v posilovně. Za to Daniela si udržuje svou postavu klidnějším režimem, cvičí jógu a také nepije a nekouří. Sport jim nejspíše pomáhá ve velkém pracovním vytížení, modelka se svěřila pro Idnes s tím, že je zpěvák nejraději, když ho nechá dvanáct hodin v klidu pracovat v jeho nahrávacím studiu. To Daniela má na svůj vlastní klid jednoduchý recept. 

"Já si ho umím udělat. Nevadí mi třeba vstát o dvě hodiny dřív, než všichni ostatní, jen abych ten svůj klid měla nebo si mohla držet nějaké to svoje cvičení. Důvod, proč cvičím nebo jsem fyzicky aktivní, není, že bych chtěla něco posilovat nebo měnit na svém těle, ale zkrátka se mi přitom výborně pročistí hlava. Musí to být taková ta hodina, kterou mám sama pro sebe. To si myslím, že umím docela dobře."

Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů