Šip.deník.cz

Petr Kolář kráčí ve šlépějích Bartošové: Vymýšlí si bláboly!

Zpěvákova manželka Zuzana se do médií raději nechce vyjadřovat vůbec. Ví proč.
Zpěvákova manželka Zuzana se do médií raději nechce vyjadřovat vůbec. Ví proč.
Zdroj: Šíp
Sdílej článek:

Petr Kolář (43) si vůbec nevidí do pusy! V poslední době jdou z jeho z úst takové nesmysly, že by se za ně nemusela stydět ani Iveta Bartošová (45). Opilý prý řídil proto, aby nikdo nevěděl, kde bydlí. Na dveřích má ale velkou ceduli s nápisem Tady je Kolářovo! Jaké bláboly nás čekají příště?

Iveta Bartošová toho má s Petrem Kolářem společného víc než jen podivné výmysly. Oba dva totiž bydlí v pražské Uhříněvsi. A právě ta hrála hlavní roli v Kolářově posledním teatrálním výstupu. Ten přišel poté, co se zpěvák opil na jednom z večírků a následně si zavolal službu, která odveze jeho i vůz. Několik set metrů od domu ale zaplatil a auto odřídil sám.

A jak vypadala následná reakce? Kolář nejdříve tvrdil, že opilý nikdy neřídí, pak ale opáčil, že si chtěl auto „zaparkovat“ sám, protože nechce, aby někdo věděl, kde bydlí. Jak ale Šíp zjistil, najít jeho bydliště není vůbec složité. Vstup na jeho pozemek totiž zdobí obrovská cedule s nápisem Tady je Kolářovo. Výmluva na soukromí se tak zpěvákovi příliš nepodařila.

Dům zpěváka, který podle něj nikdo nemá najít, zdobí velká cedule Tady je Kolářovo.

To ale nejsou zdaleka všechny perly, které vypustil z úst. Jen několik dnů poté, co byl zachycen na fotografiích s biletářkou Divadla Broadway, kterak si užívají milostných hrátek v Kolářově voze, zpěvák tvrdil, že se nic takového nestalo, novináři si vše vymysleli a nemusel se ani omlouvat manželce, která mu prý stoprocentně věří. Na fotografiích, kde byl jasně poznat on i jeho vůz, prý rozhodně nebyl on.

Takové výmysly ale zpěvákovi spíše ublíží. Ne nadarmo platí železné pravidlo mlčeti zlato. Tak by se zpěvákovi alespoň lidé nemuseli vysmívat. Zatím to spíš ovšem vypadá, že se stříbrný slavík Petr Kolář rozhodl vydat ve stopách zmiňované Bartošové, které už téměř nikdo nevěří ani nos mezi očima. Nebo se snad zpěvák snaží získat roli Barona Prášila?

(red)

Sdílej článek:

Doporučené články

Akční letáky

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů