Šíp.deník.cz

Petr Kolečko se straní společnosti: Po rozchodu s Vignerovou se bojí

4 fotografií 4
Petr Kolečko
Petr Kolečko
Zdroj: Profimedia
Kolečko napsal scénář inspirovaný Anetou Vignerovou. Modelka se na seriál dívá. Scénarista nyní údajně žije s herečkou Denisou Nesvačilovou. Veřejnosti se spíše vyhýbají.
Sdílej článek:

Jindy velmi společenský režisér a scenárista Petr Kolečko se v poslední době stáhnul a namísto bujarých večírků se raději skrývá v kruhu těch nejbližších. Stalo se tak v návaznosti na jeho definitivní rozchod s modelkou Anetou Vignerovou. Dokonce odmítl jít na velkou silvestrovskou párty plnou hvězd. Důvod je prostý. 

Nejdřív se rozešli, pak se zdálo, že chystají velký návrat, a nakonec vše definitivně skončilo. Vztah modelky Anety Vignerové a režiséra Petra Kolečka byl v posledních měsících plný otazníků. V srpnu šli od sebe a Kolečko oznámil, že se dal dohromady s herečkou Denisou Nesvačilovou. Po několika měsících se ale pokoušel o obnovu vztahu s Vignerovou, aby nakonec opět skončil v náručí Nesvačilové. Kvůli podivnému milostnému trojúhelníku se trojici dostalo ne úplně žádané pozornosti. A nejhůře ji snáší hlavně Kolečko. 

Odmítl mejdan

A právě kvůli událostem posledních měsíců se Petr Kolečko podle webu Expres rozhodl zazdít i velkou silvestrovskou oslavu, na kterou měla dorazit celá řada dobře známých tváří. I když se podle člověka z jeho okolí zpočátku na večírek těšil a chtěl si vyhodit z kopýtka a na všechno na chvíli zapomenout, nakonec si bujarou párty rozmyslel. 

„Má strach chodit na takové veřejné akce. Nechce být teď na očích, bojí se, že ho tam zase někdo vyfotí a bude se to řešit, takže se podobným věcem chce co nejvíce vyhýbat,” prozradil zmíněné redakci zdroj. 

Poslední Vánoce

Aneta Vignerová Kolečkovo rozhodnutí žít s Nesvačilovou zvládá vcelku dobře. Na sociální síti sdílí nejrůznější fotky se synem, ve kterém má velkou podporu a který ji dělá šťastnou. Strávila s ním i se svou rodinou Vánoce. O několik dní později se u ní zastavil Kolečko, aby si se synem rozbalil vánoční dárky. Z návštěvy ale Vignerová dle své reakce nadšená vůbec nebyla. „Poslední Vánoce s tátou a popravdě, ať už je Nový rok,” napsala ke krátkému videu, na němž režisér seděl s malým Jiříkem u stromku. 

Nesmí vám uniknout
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů