Šíp.deník.cz

Termín svatby je na stole: Kdy si Nesvačilová a Kolečko řeknou sladké ano?

4 fotografií 4
Denisa Nesvačilová a Petr Kolečko
Denisa Nesvačilová a Petr Kolečko
Zdroj: Profimedia
Kolečko napsal scénář inspirovaný Anetou Vignerovou. Modelka se na seriál dívá. Scénarista nyní údajně žije s herečkou Denisou Nesvačilovou.
Sdílej článek:

Přestože Petr Kolečko a Denisa Nesvačilová tvoří pár jen několik málo měsíců, už se v jejich okolí hovoří o svatbě. Na tu je podle některých velmi brzo, zdá se ale, že pro ni má dvojice dobrý důvod. Režisér a scenárista totiž věří, že by mohla utnout tipec všem, kteří jeho lásku na sociálních sítích lynčují. 

Petr Kolečko a Denisa Nesvačilová se dali dohromady za ne úplně dobrých okolností, a proto jsou nyní terčem velké kritiky. Zvláště pak Nesvačilová, kterou mnozí obviňují z toho, že rozbila Kolečkovu rodinu a odvedla ho od jeho bývalé partnerky Anety Vignerové. Toho už má ale režisér dost. A proto se údajně rozhodl si svou několikaměsíční známost vzít. 

Mají termín

Se zprávou o tom, že Kolečko a Vignerová chystají svatbu, přišel jako první web eXtra.cz. „Petr a Denisa si už brzy řeknou ano. Už mají termín. Jsou fakt zamilovaní. Petr je do Denisy blázen a všechno k tomu už chvíli spělo,” uvedl zdroj z jejich okolí. Pro některé je pak zarážející, že za celé tři roky, co Kolečko randil s Anetou Vignerovou, o svatbě nebylo vidu ani slechu. 

Svatba jako záchrana

I když je Kolečko do Nesvačilové blázen, je dost možné, že by na svatbu za normálních okolností tolik nespěchali. Podle zdroje z jeho okolí ale chtějí sňatkem vyřešit hlavně neutichající kritiku. „Chce Denisu vytrhnout ze spárů bulváru a zachránit ji před veřejným lynčem. Lidé ji teď berou jako milenku, která rozbila rodinu. Svatba by to mohla celé uzavřít a byl by pro všechny klid. Je to rozumné řešení, něco podobného udělal před lety Pepa Kokta, když si vzal Ornellu, a teď je šťastný,” uvedl informátor pro Expres.

Pravdou je, že ihned poté, co vyšlo na povrch, že Kolečko a Nesvačilová tvoří pár, se herečce začaly na sociálních sítích v komentářích hromadit stovky nenávistných vzkazů, jejichž čtení rozhodně nemůže být nijak příjemné. Otázkou zůstává, zda ovšem svatba názor zlý jazyků nějak zásadně změní. 

Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů