Šíp.deník.cz

Petr Kotvald VELMI PŘEKVAPIL: Neuvěříte, kdo mu pokřtil desku!

12 fotografií 12
Petr Kotvald se svou ženou Hankou
Petr Kotvald se svou ženou Hankou
Zdroj: Šíp PLUS
Petr Kotvald a Bruce Lacy z projektu Captain Jack Petr Kotvald vydává novou desku. Petr Kotvald Petr Kotvald s manželkou
Sdílej článek:

Petr Kotvald (57) si na křest své desky nevybral jen tak někoho. Sáhl rovnou do zahraničí po bývalé hvězdě, která v devadesátých letech ovládla diskotéky. 

Zpěvák Petr Kotvald vydal při příležitosti výročí třiceti let na sólové dráze 3CD EXXXclusive – Best Of. A jelikož jsou jeho fanoušci zvyklí na samá překvapení, překvapivý byl i křest desky. Ten se konal na velkém Oldies festivalu v Ostravě, kterého se zúčastnila řada mezinárodních interpretů taneční hudby.

DJ Bobo, Fun Factory, 2Unlimited, Vengaboys a další se sešli na jednom pódiu s Petrem Kotvaldem, který byl jediným českým zástupcem na této akci.

A právě jeden z dalších účastníků festivalu se ujal křtu desky.

Pamatujete na hit Captain Jack, který nemohl chybět na žádné diskotéce? Tak právě zpěvák z tohoto projektu se stal originálním kmotrem nového trojalba.

Projekt Captain Jack vznikl v polovině 90. let a atále je aktivní. V současné době tvoří duo Captain Jack zpěváci Michelle Stanley a Bruce Lacy. A právě Bruce si během setkání nechal od Petra Kotvalda podepsat jeho trojalbum a obdivoval rozsáhlou sestavu písní.

Mrkněte do galerie na to, jak to zpěvákům na festivalu slušelo a níže si zavzpomínejte na slavný hit. 

Zdroj: Youtube
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů