Šíp.deník.cz

Trápení Petry Černocké: Zemřelo jí miminko, dceru vyhodila z bytu

4 fotografií 4
Petra Černocká
Petra Černocká
Zdroj: Profimedia
Petra Černocká se vnučce ráda věnuje a vozí ji na kroužky Petra Černocká má s dcerou Bárou Vaculíkovou skvělý vztah Oblíbená herečka je na vnučku Olívii Coco náležitě hrdá
Sdílej článek:

Oblíbená a šarmantní herečka Petra Černocká sice zářila na televizních obrazovkách jako legendární Dívka na koštěti, ale v soukromí ji krátce po úspěchu tohoto filmu potkalo neštěstí. Přišla o vytoužené miminko.

Když natočila herečka Petra Černocká oblíbený rodinný film Dívka na koštěti, byla vdaná za policejního radu, hudebníka a manažera Jana Vaculíka. O pár měsíců později se pár dozvěděl radostnou zprávu. Petra otěhotněla. Na svět měl přijít chlapeček, který měl dostat jméno Petr.

Její syn bohužel zemřel při porodu. „Můj syn zemřel kvůli špatné technologii porodu. Neměl žádnou vrozenou vadu, byl zdravý,“ prolomila mlčení Černocká pro magazín Blesk TV Mánie. 

Naštěstí už uběhla pěkná řádka let a ona po deseti letech od ztráty prvorozeného syna porodila dceru Barboru. Ta už je nyní sama maminkou dcery Coco a Černocká je hrdou šmrncovní babičkou, která svou vnučku rozmazluje. Ta už se v mladém věku stala vyhledávanou dabérkou.

Dcera Bára nebyla v pubertě ukázkové dítě

Ne vždy to ale bylo mezi Petrou a její dcerou zalité sluncem. Bára byla v pubertě dost nekompromisní a tvrdohlavá, což Petra těžce nesla. Snažila se sice vládnout doma tvrdou rukou, ale ani to nepomáhalo. V osmnácti tak musela Bára z domu.

„Přišla jsem jednou domů a tam ležely na stole inzertní noviny s tím, že si mám sehnat nějaké bydlení. Byla jsem slušně v šoku,“ smála se dnes už Bára v rozhovoru pro Blesk Magazín a dodala, že je za to dnes mamince vlastně vděčná.

Sama mohla být slavná už dávno, počítalo se s ní do legendární dívčí skupiny Black Milk, kde měla vystupovat po boku Heleny Zeťové, Terezy Černochové a Terezy Kerndlové. Zvolila však tenkrát svobodu a dlouhodobou cestu na vlastní pěst po Španělsku.

S otcem dcery má krásný vztah, i když spolu nežijí

„Nelituju toho. Holky byly sice slavný, ale já si mohla dělat, co jsem chtěla. A to je pro mě asi vždycky nejdůležitější," ukončila vysvětlování, proč se dodnes nedere dopředu a vystupuje pod pseudonymem Diva Baara.

I když Petra s otcem Báry už nežije, mají krásný vztah. Jezdí všichni společně na dovolenou. 

„Máme spolu dceru a vnučku, pozval nás na necelý týden do Itálie, kde má dům my se moc těšíme,“ řekla Blesku zpěvačka letos v létě.

Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů