Šíp.deník.cz

Je těhotná? Kvitová by mohla následovat kolegyně z branže, příkladem je Strýcová

4 fotografií 4
Petra Kvitová a Jiří Vaněk
Petra Kvitová a Jiří Vaněk
Zdroj: Profimedia
Petra Kvitová Jiří Vaněk jsou partneři na kurtu i v životě. Kvitová vedle Vaňka září štěstím. Brzy je čeká svatba. Pro Jiřího to bude druhá veselka.
Sdílej článek:

Tenistka Petra Kvitová se těší na veselku. Její trenér a zároveň životní partner Jiří Vaněk ji nedávno romanticky požádal o ruku. Pro půvabnou blondýnku to bude první svatba, tak se dají očekávat velké přípravy. 

Dvojnásobná wimbledonská šampionka nyní září na turnaji v New Yorku. Petra smetla hned v prvním zápase nekompromisně svou soupeřku. Štěstí jí možná přinesl i zásnubní prsten, se kterým od zásnub hraje. 

Prsten nesundá 

Z vyslovení Vaňka byla Petra překvapená, jak prozradila pro Blesk. „Překvapil mě, ale s odpovědí jsem neváhala, dodala. Není se tak čemu divit, že si prsten od zásnub nesundala ještě z ruky. „Nosím ho furt. Dokonce s ním i hraju,“ přiznává s nadšením. I když má tenisovou sezónu v plném proudu, myšlenkám na svatbu se nedokáže ubránit. „Svatbu bychom chtěli do roka,“ prozradila. „Asi jako každá holka už se těším, až obléknu šaty pro nevěstu,“ těší se. 

Tenistka se v létě ukázala v éterických bílých šatech na Mezinárodním filmovém festivalu v Karlových Varech. Nutno říct, že bílá barva jí opravdu slušela. Krásné šaty z dílny Beaty Rajské tak mohly tenistku inspirovat k výběru šatů pro den D. S takovým výběrem by určitě nešlápla vedle. 

Bude miminko? 

Po svatbě většinou následuje i narození miminka. Jiří už dvě děti má, tenistka je zatím bezdětná. Dalo by se tak očekávat, že po konci sezóny tenistka ukončí nebo přeruší kariéru a bude se věnovat mateřským povinnostem. Její tenisové kolegyně Barbora Strýcová, Lucie Šafářová a Andrea Sestini Hlaváčková už šťatnými maminkami jsou. Kdo ví? Možná už miminko pod srdcem nosí a jen to tají. To se ovšem nedozvíme.  

Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů