Šíp.deník.cz

Potvrzeno: Pippa Middleton je těhotná! A sestra Kate má důvod žárlit!

Vypadá to, že v královské rodině bude o radost více. Sestra vévodkyně Kate, Pippa Middleton, potvrdila, že je těhotná!  

1 / 15
Pippa Middleton

Pippa Middleton s manželem Jamesem Matthewsem.Zdroj: Profimedia.cz

V rodině Middletonových se všichni zběsile množí jako králíci. Kate má už tři potomky, teď se na své druhorozené miminko chystá i její sestra.

 Pippa Middleton se hodlá svou svatbou sestře minimálně vyrovnat.Zdroj: Profimedia.cz

Pippa, která nerada strhává pozornost na sebe, se na další dítě těší.

Pippa MiddletonZdroj: winto

O tom, že nemá žrací období, ale že čeká malé Pippátko, informovala všechna britská média.

Navíc Pippa prý už vstupuje do druhého trimestru. Tři měsíce před celým světem tak tajila informaci, že jí v bříšku bují nový život!

 Pippa MiddletonZdroj: winto

Pippa se mimochodem nezdráhala pochlubit, že oproti své sestře, která všechny tři těhotenství brutálně prozvracela, nepociťuje žádné ranní nevolnosti a bolesti.

 Pippa MiddletonZdroj: winto

 Pippa Middleton je velká sportovkyně a hlavně během těhotenství zjistila, že fitness a jóga jí velice pomáhají.

 Pippa MiddletonZdroj: winto

Přesto se u prvního těhotenství bála, že jí gravidita bude znemožňovat určité aktivity, které miluje, jako například tenis nebo plavání.

Pippa MiddletonZdroj: winto

,,Chtěla jsem vědět, jestli budu mít nějaké problémy například při podávání v tenisu… nebo jestli jsou všechny způsoby plavání bezpečné,“ svěřila se Pippa během prvního těhotenství ve svém sloupku.

 Pippa MiddletonZdroj: winto

Také se bála, že by nemohla pokračovat v hodinách jógy, ale nemohla se se svým trápením svěřit svým kolegům z jógy, protože musela počkat na ultrazvuk.

 Pippa MiddletonZdroj: winto

,,Všimla jsem si určitých změn na mém těle a zvýšení tělesné hmotnosti… ale díky efektivnímu posilování a sportům cítím, že jsem tělo posílila na zdravý průběh těhotenství, porodu a následné rekonvalescence…a také si tím zajistím, že si po porodu mohu obléct své nejoblíbenější džíny!“

Kate Middleton jí už teď určitě nesmírně závidí, že zatímco ona musela trpět, její sestra má z těhotenství procházku po růžové zahradě.

 Pippa MiddletonZdroj: winto

Kate pomalu nesměla chodit, neukazovala se na žádných veřejných událostech, několikrát byla hospitalizována v nemocnici, prostě hotové těhotenské peklo. Pippa si místo toho užívá pestré škály sportů jako mladá školačka.

 Meghan Markle a Kate MiddletonZdroj: Profimedia.cz

Můžeme to ale Pippě jenom přát, a Kate by měla také, protože malý George, Charlotte a Louis tak získají nového bratrance, nebo sestřenici, se kterou budou moci dovádět kolem sukně své prababičky.

Pippa MiddletonZdroj: winto

Doufáme, že těhotenství TUHLE část Pippina těla nijak nepoškodí:

Zdroj: Youtube
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů