Šíp.deník.cz

Pippa Middleton porodila holčičku! Jménem vzdala hold sestře i královně

22 fotografií 22
Pippa a Kate se usmířily.
Pippa a Kate se usmířily.
Zdroj: archiv
Pippa Middleton je zamilovaná. Pippa Middleton Pippa Middleton Pippa Middleton
Sdílej článek:

Britská královská rodina má pořádný důvod k radosti. Sestra vévodkyně Kate, Pippa Middleton, totiž v pondělí 15. března přivedla na svět zdravou holčičku. Při výběru jména pak myslela nejen na svou sestru, ale také na královnu Alžbětu II.!

V době pandemie koronaviru, která pohltila takřka celý svět, prožívá britská královská rodina i světlé okamžiky. Sestra vévodkyně Kate se totiž stala dvojnásobnou matkou, když v pondělí 15. března přivedla na svět holčičku. Z dvouletého syna Artura se tak stal velký bráška, píše web People

Nese jméno Kate i královny

Grace Elizabeth Jane se narodila v pondělí ráno ve 4:22 a váží necelé tři kilogramy. „Maminka i dítě jsou v pořádku,” nechal se pro magazín People slyšet zdroj blízký rodině. „Je dokonalá, všichni jsou nadšení,” dodal ještě. Prostřední jméno holčičky, tedy Elizabeth, je rovněž prostředním jménem vévodkyně Kate a pochopitelně také královny. Není zcela jasné, zda rodiče Pippa a James toto jméno vybrali právě z tohoto důvodu, teta Kate a královna mají ovšem zcela jistě velkou radost. 

Nejde však o jedinou radostnou novinku v rodině Middletonových. Bratr Kate a Pippy, James, se totiž v loňském roce zasnoubil se svou dlouholetou přítelkyní Alizee Thavenet. Svatbu měli v plánu na letošní rok, vzhledem k probíhající pandemii koronaviru se ji ovšem rozhodli posunout. Zatím není zcela jasné, kdy se uskuteční. 

Harry a Meghan budou mít také holčičku

Za několik málo měsíců se druhého potomka dočkají také princ Harry a Meghan. Ti se šťastnou zprávou přišli na den svatého Valentýna. Z malého Archieho tak bude velký bráška, který se určitě těší, až bude svou sestřičku učit novým věcem. Rodiče přitom pohlaví druhého dítěte neprozradili hned. Došlo k němu až v jejich rozhovoru s moderátorkou Oprah.

„Mít chlapce a pak holčičku, co víc si můžete přát? Máme svou rodinu,” řekl princ Harry v rozhovoru. Přesný termín porodu není znám dodnes. Meghan však řekla, že narození miminka očekávají v létě. 

Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout

Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů