Šíp.deník.cz

Špíny špinavé! Drogy nikdy neprodávala, zoufalá matka Plačkové hájí dceru

5 fotografií 5
Zuzana Plačková
Zuzana Plačková
Zdroj: Profimedia
Zuzana Plačková tvrdí, že miliony vydělávala pouze čistým byzynsem Instagramová hvězda má na policii co vysvětlovat Obviněná není jen Plačková, ale i její manžel Matka zadržené tvrdí, že její dcera nemá s kauzou nic společného
Sdílej článek:

Zuzana Plačková se dostala do pořádně nepříjemné situace. Královnu Instagramu zadrželi kvůli podezření ze spoluúčasti v organizované zločinecké skupině a pokud se vznesená obvinění potvrdí, hrozí podnikatelce několik let za mřížemi. Její maminka Veronika Plačková, se jí ale začala zastávat v komentářích a tvrdí, že její dcera s manželem už dokonce opustili Slovensko.

Zuzana Plačková se ještě před pár dny pyšnila honosným životním stylem a utrácela desítky tisíc euro měsíčně, růžový sen ale podnikatelce ze dne na den skončil.

V pondělí v ranních hodinách proběhla dlouho plánovaná policejní razie, při které speciální jednotka zadržela celkem patnáct podezřelých osob, včetně Zuzany Plačkové a jejího manžela Reného Strausze.

Podle nejnovějších informací TV Joj podal prokurátor návrh na stíhání Plačkové, jejího muže a dalších osmi lidí. Dnes by měl speciální soud rozhodnout o jejich vazbě, maminka zadržené ale na sociální síti svou dceru obhajuje a tvrdí, že už je dávno za hranicemi Slovenska.

Jsou mimo Slovensko, tvrdí matka Plačkové

"Nic, vždyť už jsou mimo Slovensko, nic se nedokázalo a nic nenašli. Že s někým jdeš na oslavu a večeři neznamená, že jsi dealer. Jenže NAKA to neřeší, posbírá všechny," zastala se Veronika Plačková své dcery v komentářích pod článkem, který na sociální síti zveřejnil profil Nákupní maniačky.

Když se do matky zadržené pustili komentující s tím, že je dle informací slovenské policie je Plačková stále na výslechu, začala být agresivní.

"Špíny špinavé, já vám řeknu, že nikdy nic neprodávala ani nebrala. Vzali ji jako svědka, ne jako obviněnou, čtěte a posuzujte a přeji vám jen závist," snažila se Veronika Plačková ochránit svou dceru. Ve skutečnosti je ale podnikatelka stále ve vazbě a dnes se rozhodne o jejím dalším osudu.

Drogy u Plačkové doma?

"Během domovních prohlídek zajistili policisté více než devět kilo metamfetaminu, z nichž by se dalo vyrobit minimálně 90 tisíc jednorázových dávek drogy. Zajistili i zbraně, střelivo, cigarety a více než 70.000 eur (1 781 010 korun) v hotovosti," uvedla slovenská policie s tím, že všech 15 lidí, tedy včetně Zuzany Plačkové a Reného Strausze, obvinila z drogové činnosti a zosnování a podporování zločinecké skupiny.

"Zločinecká skupina ve složení Tibor Gubáň, Peter Šoka, Mirolav Farkaš, Dávid Lukáč, René Strauzs a Zuzana Strauzs Plačková, působící na území Trnavského, Bratislavského a Trenčínského kraje, v době od roku 2012 až do současnosti vykonávali za účelem zisku, prostřednictvím vytvořené infrastruktury osob dovoz drogy zvané kokain a následně ji distribuovali přes síť dealerů této zločinecké skupiny koncovým uživatelům drog," stojí ve zveřejněném usnesení.

Podle informací webu topky.sk mělo být v rámci domovní prohlídky u manželů Strauzsových nalezeno šest mobilních telefonů, notebook a občanský průkaz na jméno Mário Herák. Plačková i Strauzs oba svorně tvrdí, že s prodejem drog neměli nic společného. NAKA má ale údajně dostatek důkazů v podobě telefonních odposlechů, necháme se tedy překvapit, jak kauza nakonec dopadne. Soud by měl o dalším postupu rozhodnout dnes kolem 17. hodiny.

Pokud se prokážou vznesená obvinění, čeká dvojici několikaletý pobyt v base.

Manželé se rádi obklopují luxusem, zahnala je láska k penězům za hranice zákona?Zdroj: Profimedia

Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout
Sdílej článek:

Doporučené články

Akční letáky

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů