Šíp.deník.cz

Procházka ukázal novou holku, rozchod s ex byla divočina, popisuje zdroj

4 fotografií 4
Jiří Procházka a ex Kamila Kordulíková
Jiří Procházka a ex Kamila Kordulíková
Zdroj: Profimedia
Gabriela Partyšová a Igor Fait se ukázali poprvé ruku v ruce ve společnosti. Tatiana Kuchařová oslnila přítomné krásnými šaty. Herečka Nela Boudová dorazila bez partnera. Miroslav Šimůnek zářil po boku přítelkyně Alice.
Sdílej článek:

Po covidové pauze se v Brně opět sešla řada celebrit u příležitosti Plesu Jako Brno. Na prestižní akci šlo tradičně hlavně o krásné outfity. Některé z přítomných dam opravdu zazářily, jiné zase šláply při volbě šatů úplně vedle. Mezi ty božské patřila i nová přítelkyně bojovníka Jiřího Procházky.    

Mezi hvězdnými hosty byli například operní pěvkyně Andrea Kalivodová, herec Miroslav Šimůnek, herečka Nela Boudová či modelka Nikol Švantnerová. 

Bojovník ukázal novou partnerku

Na význámné události se objevil i populární bojovník Jiří Procházka, který překvapil přítomné svým doprovodem. Doposud se ve společnosti objevoval po boku právničky Kamily, nyní dorazil s půvabnou Kristýnou. Zdroj z okolí bijce prozradil, že pozadí rozchodu a nového vztahu bylo velmi divoké. "S Kamilou se pořád rozcházeli a scházeli, už jednou od sebe byli nějakou dobu, ale teď je to definitivní," řekl pro kafe.cz. S mladičkou Kristýnou zápasník randí údajně už pár měsíců. 

Dalším překvapením na plese byla moderátorka Gabriela Partyšová, která se doposud po boku svého nového partnera neukazovala. Ve zlatých šatech po boku Igora Faita byla ozdobou plesu. Pár se od sebe po celý večer nehnul, ochotně pózovali novinářům a tančili. 

Pozornost novinařů si získala i osamocená herečka Nela Boudová. Na ples dorazila po boku svých přátel herce Mirka Šimůnka a jeho partnerky Alice. Přítomní novináři tak ihned začali spekulovat o tom, zda se oblíbená herečka se svým partnerem novinářem Janem Tunou rozešli. „Ten slaví v Praze, on netančí,“ odpověděla na otázku Blesku, kde je její partner. Tuna byl po celou dobu prezidentstké kampaně velkým podporovatelem generála Petra Pavla, společně s řadou dalších celebrit slavil jeho vítězství ve volebním štábu v Karlíně.

Kuchařová si přijela zlepšit náladu 

Na Plese jako Brno nemohla chybět ani modelka Táňa Kuchařová. Ta na slavnostní událost dorazila poté, co se ve volebním štábu generála Petra Pavla potkala s novou partnerkou svého exmanžela Danielou Písařovicovou. Zatímco Kuchařová ve štábu byla jako host, Písařovicová byla ve štábu pracovně. 

Do brněnské Vaňkovky dorazila někdejší Miss World po boku svého kamaráda Tomáše Arsova. Ve sněhobílých šatech od návrhářského dua Poner a špercích za několik stovek tisíc korun patřila mezi nejlépe oblečené ženy plesu. 

Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů