Novinka

Přihlaste se k odběru našich novinek ještě dnes!

Zjistit více
NOVINKA UŽ TO VÍŠ? NE? TAK SE PŘIHLAS A ODEBÍREJ! ODEBÍRAT

PONDĚLNÍ PŘÍLOHA - Muži plus

Sdílej článek:

V dnešní příloze najdete kromě jiného informace a zajímavosti o sexu na jednu noc, o Františku Janečkovi a také se přeneseme na jednu z nejluxusnějších lodí světa - jachtu Romana Abramoviče.


Petra Němcová - Modelka, kterou na vrchol vynesla vlna tsunami

Světově uznávaná topmodelka Petra Němcová (29) se do povědomí vrcholového modelingu dostala nejen díky kráse, ale i proto, že ji téměř smetl vodní živel.

V roce 2004 s těžkými zraněními přežila nápor vlny tsunami, která pohřbila jejího přítele - fotografa Simona Atleeho. Modelka svůj boj nevzdala a její krása zdobí módní mola po celém světě. Nejčastěji je Petru, která svou kariéru modelky začínala v Itálii, vidět v New Yorku, tvrdí ale, že Prahu má v srdíčku pořád.

Hodně času věnuje charitě - své nadaci Happy Hearts Fund. Loni se jí rozpadl vztah se zpěvákem Jamesem Bluntem, se kterým byla zasnoubená. Pravou lásku údajně ještě nenašla. Tvrdí, že nehledá muže slavného a zajištěného, ale partnera se smyslem pro humor.

Proč muži milují vztahy na jednu noc?


Když se ráno probudíte vedle neznámé ženy, možná pocítíte výčitky svědomí, snad se i krátce zastydíte. To ale neznamená, že byste příště nevyužili příležitost prožít další vášnivou noc s cizí ženou. Existuje sedm důvodů, proč muži tak milují krátké sexuální vztahy.

Důvod č. 1: Žádné scénky

Pokud už je žena ochotna protáhnout schůzku přes noc, bude vám oběma jasné, co musí následovat. A během nočních radovánek na nějaké negativní emoce nebývá čas. I ranní loučení pak probíhá v klidu.

Důvod č. 2: Větší zábava

I ta nejpřitažlivější žena začíná po čase nudit. Ale holka, se kterou vydržíte jen do rána, vás zpravidla nestačí omrzet. I z toho důvodu je s ní větší zábava než ve vztahu, který po čase upadne do stereotypu.

Důvod č. 3: Nehrozí následky

Vyhnete se katastrofickým následkům, které při dlouhodobějším vztahu zhusta nastávají. A přiznáním, že stálejšího svazku se bojíte kvůli možnému zklamání, můžete u ní ještě navíc stoupnout v ceně.

Důvod č. 4: Trvalý odstup

Stálá partnerka neodolá zásahům do vašeho života. Proto je nutné likvidovat případné komplikace v zárodku už tím, že si trvale budete udržovat odstup. A ještě v ní svou nedobytností probudíte touhu dostat vás jen pro sebe.

Důvod č. 5: Vzestup bez závazků

Nutnost profesního růstu a budování kariéry jsou dobré důvody k výmluvě, proč se v žádném případě nemůžete vázat. Ostatně kalendář máte přece zaplněný na měsíce dopředu a na další akce už vám nezbývá čas.

Důvod č. 6: Strach z věrnosti

Možnost vzájemné výměny prstýnků a slib celoživotní věrnosti vás dokáže vyděsit víc než cokoliv jiného, co se týká vašeho života. Nejste přece typ, který by bez obav propůjčil své jméno nějaké ženě, i když tak jiní činí.

Důvod č. 7: Pestřejší sex

Určitě nebudete chtít celý život spát pouze s jednou ženou. Takový sex musí časem zákonitě upadnout do stereotypu. A vás přece mnohem víc lákají nejrůznější typy správně nažhavených milenek. Už proto, že mohou zpestřit váš sex.

(red)

Dívka Šípu 2008

Veronika Králová (23), Terezín

Míry: 90–62–90
Výška: 169 cm
Váha: 54 kg

Pošlete svůj hlas na adresu: prilohy@deniksip.cz
Zvolte dívku Šípu 2008, posílejte své fotografie v plavkách na adresu prilohy@deniksip.cz nebo na Praha 10-Uhříněves, Přátelství 986.

František Janeček: Démonický Doktor byznys vládne v muzice železnou rukou


Producent, majitel agentury GoJa, rozlehlé vily v Praze, luxusního bytu v USA a bungalovu v Dominikánské republice František Janeček (63) vsadil v hudbě na jednoduchost. Říkankové texty a k tomu odpovídající interpreti. Jeho skupinou Kroky za dvacet let její existence prošlo na sedmdesát muzikantů a třicet zpěváků a zpěvaček, kterým vládl železnou rukou.

Když se po maturitě nedostal na DAMU, vystudoval Janeček na pedagogické fakultě biologii a chemii. Tyto předměty i několik let učil a při tom se věnoval bigbítu. První kapela, které se stal manažerem, byli Rebels s Jiřím Kornem. Společně vycestovali do Německa, kde si vydělávali asi rok a půl. Později koncertovali hodně v Polsku, kde byly poměry oproti Československu jako na Západě a více než slušné honoráře jim propláceli v bonech.

Tady se sblížil s tehdejší hvězdou Marylou Rodowicz a pro ni založil svoji skupinu Kroky. Maryle dělal nejen manažera, ale i manžela. Přesto, že Maryla ho prý velmi milovala, on ji opustil a začal hledat interprety pro svou skupinu v Čechách. V Krocích se začal objevovat Michal David, Josef Melen, Pavel Horňák, Sagvan Tofi a Iveta Bartošová - ti všichni právě u Janečka nastartovali svou kariéru. Neúnavný Janeček mezitím vystudoval práva a začalo se mu říkat Doktore. Znovu se oženil a s Marií má dceru Alici (28) a syna Filipa (30).

Třetí manželkou Janečka se stala operní pěvkyně Tereza Mátlová.

Desek s jeho kapelou se prodalo kolem deseti milionů, několik desítek skladeb složil sám a jeho agentura GoJa (zakládal ji s Gottem, ale dnes už patří jen jemu) organizuje turné těch nejprestižnějších hvězd, vydává desky a produkuje hudební vystoupení např. při politických kampaních. Dokonce i jeho kritici pozitivně hodnotí jeho úžasné schopnosti obchodníka. Dodávají však, že kdo by si o něm dovolil křivé slovíčko v muzikantském světě, by si víc nevrznul.

Přesto po sametové revoluci chvíli trvalo, než si spravil renomé normalizačního pomocníka. V té době se věnoval obchodování s oděvy a na Národní třídě otevřel luxusní restauraci. Do branže se vrátil až v roce 1993 a hned plnou parou. Dnes opět pevně svírá kormidlo hudebního showbyznysu. Většinu času tráví ve svém sídle v Dominikánské republice se svou třetí manželkou, operní pěvkyní Terezou Mátlovou (31). Ta mu letos v Miami porodila holčičku Emilly Ann, která má tedy od narození americké občanství.

(boh)

Agent Gurmán - ŠÍP hledá nejlepší restauraci roku

Restaurace U Dřevorubce


NUPAKY - Restaurace, do které vás zavedeme tentokrát, před třemi lety lehla popelem, takže teď je celá v novém. Prostředí nás zaujalo nejen velkým grilem, ale i svou polohou v zeleni, kde nikoho nemůžete rušit ani v nočních hodinách.

Jen kousek od Prahy, poblíž Průhonic ve vesničce Nupaky, vás příjemně překvapí kanadský srub s velkou zahradou - restaurace U Dřevorubce. Její vedoucí Karel Justich má zvláštní "úchylku" na jídelní lístky. Podle něj se musí hosté z názvu pokrmů nejen dozvědět, z čeho je pokrm připraven, ale taky se pobavit. Nejspíš se mu to daří, protože každý měsíc se mu nejméně tři "jídelňáky" ztratí.

V čem je to kouzlo? Můžete si tady dát např. polífku, vomeletku ze žampasů a vajec kura domácího, socialistickej bifťour, rumpsteak řádně naloženej s vomáčkou z báječnejch sejrů nebo něco z darů tichejch bláznů (ryby). Kromě hry se slovy vás tu překvapí i bohaté porce a hlavně nízké ceny.

Velký venkovní gril slibuje nejen pečeného čuníka, ale otáčejí se tu i krůty. Při grilování a jiných akcích pan vedoucí zapomíná na zavírací hodiny a personál jde domů třeba v pět ráno - nikdo si tu nestěžuje, protože srub není poblíž domků.

Jídla nejsou chudá ani na zelenou přílohu. Bylinky namíchané v omáčkách k nakládání, salátky a rajčátka barevně doplňují třeba "flákotu z krkovičky pašíka dle dřevorubecký receptury". Sladkou tečku můžete udělat třeba "babačinkou s marmoškou, řádně vocukrovanou".

Babiččiny řízečky z pašíka v nadýchaný vaječný peřince smažený, zeleninkou zdobený

Milena Bohatová

DNES PŘEDSTAVUJEME
KANADSKÝ SRUB U DŘEVORUBCE
U Dřevorubce
Nupaky (u Průhonic) 124
tel.:605257560
Otevřeno denně Po - Ne: 11.00 - 23.00
Po dohodě prakticky neomezeně
PROSTŘEDÍ ***
OBSLUHA ****
KUCHYNĚ ****
PIVO ****


Pelorus si Abramovič koupil za dvě miliardy korun

Pelorus má přistávací plochu pro vrtulníky i malou ponorkuRuský miliardář Roman Abramovič vzbudil nedávno pozornost, když do Petrohradu na hospodářské fórum připlul lodí tak obrovskou, že se nevtěsnala do vyhrazeného přístaviště. Jachtu Pelorus koupil Abramovič od jednoho saúdskoarabského šejka za 129 milionů dolarů, což je něco přes dvě miliardy korun. V současnosti se její cena odhaduje na 300 milionů dolarů, tedy asi 5,5 miliardy korun.

Majitel britského fotbalového klubu Chelsea Roman Abramovič v současnosti brázdí se svou jachtou Pelorus portugalské pobřeží. Luxusní loď měří 115 metrů a je zařízena ve stylu plážového domu. Má přistávací plochu pro vrtulníky a malou ponorku. Na hlavní palubě jsou dva bazény a vyklápěcí terasy, uvnitř kino. K vybavení patří i jedenáctimetrové čluny.

Elegantní Pelorus ubytuje osmnáct hostů, o které se stará čtyřicet členů posádky. A přece Romanu Abramovičovi přestává stačit. Není tajemství, že si nechává v německé loděnici Blohm & Voss postavit ještě větší loď, nejpřepychovější plavidlo svého druhu. Podle dostupných informací má Eclipse měřit 167 metrů, čímž by se stala největší jachtou na světě. Kromě standardní luxusní výbavy, jakou jsou bazény, vířivky či kino, budou její součástí dvě přistávací plochy pro vrtulníky, tři motorové čluny a ponorka.

O bezpečnost se mají starat příslušníci britských a ruských zvláštních jednotek a kromě neprůstřelných skel a detektorů pohybu mají být obranné prvky doplněny protiraketovým systémem. Zatím však Abramovič užívá pohodlí Pelorusu.

Horní terasy lze podle potřeby upravovat, jsou totiž vyklápěcí.

Foyer s obrovským atriem spojuje se všemi palubami prosklený výtah.

… v případě potřeby jej lze odsunutím střechy změnit v letní kino.

Kdo je Roman Abramovič

Ropný magnát a jeden z nejbohatších mužů světa Roman Abramovič začal svoji kariéru jako mechanik v roce 1987. Gubernátor Čukotky a majitel klubu Chelsea přešel pak od výroby hraček ve své první firmě k podnikání s ropou. Dvakrát ženatý a dvakrát rozvedený otec pěti dětí vlastní ještě řadu nemovitostí, tři megajachty, dva boeingy a spoustu společností registrovaných na Panenských ostrovech.

(vw)

Sdílej článek:

Doporučené články

Rubriky

Celebrity Nejčtenější celebrity Oblíbené celebrity Cestování Oblíbené destinace Láska a vztahy Zdravý vztah Lechtivé články Příběhy slavných Události slavných Vztahy slavných Recepty Kuchyně pro labužníky Zdravý jídelníček Zajímavosti Zábava a video Pro zasmání Vtipné videa

Keltské horoskopy

Přehled keltských horoskopů Dub   21. 3. (jarní rovnodennost) Topol   1. 5. – 10. 5. … Kaštan   11. 5. – 20. 5. … Jasan   21. 5. – 30. 5. … Habr   31. 5. – 10. 6. … Fíkovník   11. 6. – 20. 6. … Bříza   21. 6. (letní slunovrat) Jabloň   22. 6. – 2. 7. … Jedle   3. 7. – 13. 7. … Jilm   14. 7. – 24. 7. … Cypriš   25. 7. – 4. 8. … Cedr   15. 8. – 24. 8. … Borovice   25. 8. – 3. 9. … Vrba   4. 9. – 13. 9. … Lípa   14. 9. – 22. 9. … Oliva   23. 9. (podzimní rovn.) Líska   24. 9. – 2. 10. … Jeřáb   3. 10. – 11. 10. … Javor   12. 10. – 21. 10. … Ořešák   22. 10. – 31. 10. … Buk   21. 12. (zimní slunovrat)

Západní horoskopy

Přehled západních horoskopů Vodnář   21. 1. – 20. 2. Ryby   21. 2. – 20. 3. Beran   21. 3. – 20. 4. Býk   21. 4. – 21. 5. Blíženci   22. 5. – 21. 6. Rak   22. 6. – 22. 7. Lev   23. 7. – 22. 8. Panna   23. 8. – 22. 9. Váhy   23. 9. – 23. 10. Štír   24. 10. – 22. 11. Střelec   23. 11. – 21. 12. Kozoroh   22. 12. – 20. 1.

Čínské horoskopy

Přehled čínských horoskopů Krysa   1960, 1972, 1984 … Buvol   1961, 1973, 1985 … Tygr   1962, 1974, 1986 … Králík   1963, 1975, 1987 … Drak   1964, 1976, 1988 … Had   1965, 1977, 1989 … Kůň   1966, 1978, 1990 … Ovce   1967, 1979, 1991 … Opice   1968, 1980, 1992 … Kohout   1969, 1981, 1993 … Pes   1970, 1982, 1994 … Vepř   1971, 1983, 1995 …

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů Vodnář   21. 1. – 20. 2. Ryby   21. 2. – 20. 3. Beran   21. 3. – 20. 4. Býk   21. 4. – 21. 5. Blíženci   22. 5. – 21. 6. Rak   22. 6. – 22. 7. Lev   23. 7. – 22. 8. Panna   23. 8. – 22. 9. Váhy   23. 9. – 23. 10. Štír   24. 10. – 22. 11. Střelec   23. 11. – 21. 12. Kozoroh   22. 12. – 20. 1.

Vážení čtenáři,

náš web ŠÍP přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění našich novinek - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr novinek i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT