Šíp.deník.cz

Herečka Libuška Šafránková ODHALILA tajemství! Co neměl nikdo vědět?

Sympatická herečka Libuška Šafránková už neodmyslitelně patří mezi hvězdy, které máme spojené s Vánoci. Už navždy bude tou sladkou Popelkou, do které se zamiluje princ. Ale i pohádka Tři oříšky pro Popelku má svá tajemství. Ale krásná herečka je odhalila.

1 / 10
Popelka přišla o jedny šaty z oříšku.

Krásná herečka si už ve dvaceti letech zahrála svou životní roli. Se svou roztomilou tvářičkou si podmanila celé Česko a dokonce i sousední Německo. Postavu Popelky už ji prostě nikdo nikdy neodpáře, ani kdyby sama chtěla.

Sama herečka ale to nevnímá vůbec špatně, že jí všichni oslovují Popelko, i když si zahrála spousty jiných a charakterních rolí. Ale stačilo málo a roli v krásné vánoční pohádce by si nezahrála. Konkurence byla veliká.

Manžel Josef Abrhám je na manželku pyšný

Slavné manželské páry se často navštěvují.Zdroj: Profimedia.cz

„Byla jsem s mnoha dalšími pozvána na konkurz. Přišla jsem jako jedna z posledních a zbyly na mě šaty, do kterých se už asi nikdo nevešel. Později na plese v Moritzburgu jsem si všimla, že v nich tančila jedna baletka,“ prozradila Libuška Šafránková.

Ta si moc dobře uvědomuje, že stačilo málo a nikdy si tu vysněnou roli nezahrála. Ale na to už radši nemyslí, vzpomíná hlavně na to, že natáčení nebyla zrovna procházka růžovým sadem. A to především kvůli zimě a koním.

Natáčení Popelky bylo dost náročné

Slavná spolupráce možná brzy začne znovu.Zdroj: Šíp

„Všechny scény jsme museli točit na první dobrou, abychom neporušili panenskou čistotu sněhových duchen. Protože jsme si řadu věcí nemohli nazkoušet, tak vzniklo i pár kuriózních situací,“ rozpovídala se Libuška o tom, co neměl nikdo vědět.

„Například když jsme točili poslední záběr filmu, kde jsme jeli s Pavlem Trávníčkem vedle sebe na koni, tak jsem najednou zjistila, že Pavel vedle mě není. Otočila jsem se a ptám se ho, proč nejede? Zaslechla jsem jen, jak Pavel zvolal – nemůžu, nemám koně! Se svým grošákem se totiž propadl do obrovské závěje a ten kůň byl až po prsa ponořený do sněhu!“ směje se dodnes.

Sama Libuška se ráda na Popelku podívá

Tři oříšky pro PopelkuZdroj: net

Sama přiznala, že její kůň Juráček měl „dvojníka“ a nebylo to lehké natáčení. „To víte, že to byl rozdíl, a jaký! Němečtí koně byli jako vítr, ty stačilo jen jemně pobídnout a fičeli krajinou jako blesk.“

Nakonec ale všechno dopadlo dobře, nikomu se nic nestalo, i když bylo občas namále. Sama se i letos bude koukat na pohádku, která z ní udělala hvězdu světového formátu. Kdo by se také nekoukal na něco, co tak neodmyslitelně patří k Vánocům.

Budete se dívat také?

Tři oříšky pro PopelkuZdroj: net

Více zajímavostí ze života celebrit uvidíte v tomto videu:

Zdroj: Šíp
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů