Šíp.deník.cz

Pracháči: Dělají si co chtějí, ale boží mlýny melou spravedlivě

Frajírek v luxusním sporťáku se slepičím mozkem. Takovým se na cestách raději vyhněte.
Frajírek v luxusním sporťáku se slepičím mozkem. Takovým se na cestách raději vyhněte.
Zdroj: Profimedia.cz
Sdílej článek:

Peníze znamenají moc! Jenže dejte blbci moc aspláčete nad vejdělkem… To přesně platí na „pracháče“ naší společnosti, kteří si myslí, že si stučným kontem vzádech mohou dělat, co se jim zlíbí! Mohou… Ale ukazuje se, že boží mlýny melou spravedlivě!

Já jsem pirát silnic, tak se kliď

Určitě už jste to na silnicích sami zažili. Šílenec ve sporťáku sčernými skly se kolem vás prohnal přes plnou čáru avzatáčce, za kterou neviděl, jen tak tak uhnul protijedoucímu autu. Nebo ve vesnici či na měřeném úseku ve městě se hazardéři za volantem proženou závratnou rychlostí radar neradar… Jistě, člověka, co si může dovolit auto za několik milionů, ani dvacetitisícová pokuta nevyrthne. Aztracené body? Pracháči pošlou „kapříky“ na správná místa upolicie aprohánějí se dál splným počtem bodů.

Jednoduše si zaplatí, co potřebují, taková je unás realita! Na české piráty by proto výrazně pomohl zákon, který funguje například ve Švýcarsku nebo Finsku. Principem je fakt, že se výše pokuty vypočítává zmajetku apříjmů řidiče, takže každého přestupek bolí stejně. Zrovna letos vsrpnu padla rekordní pokuta 20 milionů korun. Frajer se ve Švýcarsku proháněl rychlostí 280 km/h po dálnici, kde povolené maximu dosahuje jen 120 km/h. Taková suma by unás zabolela ičleny tzv. zlaté mládeže, tedy děti zatraceně bohatých rodičů.

Řepka má blikance a ještě kecá

Tomáš Řepka (36) – mistr blikanec. Skandálů ma za sebou tolik, že jen vyjmenovat je by zabralo desítky řádků… Když vdruhém kole proti Slovácku plivnul na záda Volešáka, zlomili nad ním hůl ibývalí kamarádi zreprezentace. Nejlépe vydělávající fotbalista vGambrinus lize si ale nedá říct asvoji rádoby nedotknutelnost předvedl po domácím boji oLigu mistrů seŽilinou aprohře 0:2.

Tomáš Řepka umí zapařit. A když ho usvědčí, že si dal pár panáčků vodky, zapírá, zapírá, zapírá!

Podle očitých svědků se vrestauraci UŠevce Matouše nalil třemi lahvemi milované vodky! Vypotácel se zrestaurace, chvíli se handrkoval sřidičem společnosti zajišťující odvoz domů, nedal si ale říct, nastoupil do půjčeného porsche aodjel. Ikdyby vsobě měl jen jedinou lahev tvrdého alkoholu, za volant pak může sednout jen naprostý ignorant!

Řepka, majitel restaurace idalší zainteresovaní samozřejmě všechno popřeli, usvědčila ho ale sama Sparta. Mateřský klub jej potrestal (neoficiálně pokutou 350 tisíc korun). Žádné peníze ale nenahradí tragédii, jaké opilci za volantem často způsobují!

Ivan Langer posílal „domů“ miliony

VOlomouckém kraji je vesnička, jmenuje se Dolany Véska ažije zde asi dva apůl tisíce obyvatel. To je vcelku normální, až na fakt, že se zde nacházejí tenisové kurty, hřiště na volejbal, fotbal adokonce druhý moderní sportovní areál – golfové hřiště. Jak je to možné? Kde by radnice ze svého rozpočtu ušetřila takové peníze? Politik Ivan Langer (43) sem vroce 2004 schválil do prvního areálu dotaci ve výši devět milionů korun, vroce 2007 pak „domů“ přihrál další dva milionky!

Langera voliči z poslanecké sněmovny vykroužkovali.

Důvod je nasnadě… Ve vesničce má statek jeho maminka, atak to má zchalupy na oblíbený tenis agolf jen pár kroků. Také se místní obyvatelé shodují, že je – spolu sdalšími bohatými lidmi zkraje – častým návštěvníkem sportovišť. Ina Ivánka ale došlo! Po čtrnácti letech vposlanecké sněmovně si sbalil saky paky askončil. Místopředsedu ODS díky kroužkování voličů přeskočili jeho kolegové znižších míst kandidátky!

Tak strašně vypadá v obci Dolany Véska zastávka
a o kus dál stojí luxusní sportovní centrum!

Woodsovy miliardové zálety

Užíval si, užíval, až pohár přetekl. Těžko byste na planetě hledali člověka, který neví ozáletech golfisty Tigera Woodse (34). Manželský slib pro něj očividně nebyl svatý, vždyť konečné číslo Woodsových milenek se zastavilo na cifře 15. Apatnáctka je pro nejlepšího golfistu anejlépe vydělávajícího sportovce světa osudová. Je to deset dní, co Tiger na svých stránkách oznámil rozvod smanželkou Elin amédia okamžitě začala spekulovat nad finančními podmínkami rozvodového stání. A? Boháč Tiger teď za své hříchy vysází hoooooodně tučnou sumu! Švédská blondýnka by měla vyinkasovat až 750 milionů dolarů, tedy nepředstavitelných 15 miliard korun! Říká se, že si tím Woods vykoupil její mlčení. Tak alespoň na něco mu jsou peníze dobré, když už přišel orodinu…

Woods nemá moc důvodů k úsměvu, přišel o majlant i o rodinu.

Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů