Šíp.deník.cz

Princ Charles V BANKROTU: Rozmazlená Meghan si kupuje EXTRÉMNĚ DRAHÉ oblečení!

Když patříte do královské rodiny, která je v hledáčku 26/8, musíte dobře vypadat. Nemůže si na sebe přece vzít to, v čem vás už jednou fotografové načapali! Takové oblečení se daruje charitě nebo se spálí v královském krbu, ale za žádných okolností se nesmí dotknout vašeho těla dvakrát. Kate je možná držgrešle a nakupuje lacině, Meghan je ale její přesný opak - její výsost chce mít to nejlepší a princ Charles, jakožto účetní rodiny, je z toho špatnej!  

1 / 18
Princ Charles Meghan Markle

Když se podíváme na záznamy z královských událostí nebo na nejrůznější fotografie, rodina má na sobě to nejvytřívenější oblečení z poslední kolekce.

Meghan MarkleováZdroj: Profimedia.cz

Jakožto člověk s titulem (a tím nemyslíme, když se vám někdo představí jako Mgr. Králíková nebo Bc. Podrážka) si nemůžete dovolit nakupovat oblečení (nebo cokoliv) v nákupním centru nebo nejdebože někde, kde se konají výprodeje. Ne, musíte zajít do té nejdražší ulice a do těch nejdražších obchodů, kde si vyberete to nejdražší zboží.

Jasně, jste-li jako Kate Middleton, vyšlete do Zary svou osobní asistentku, která zná vaše míry už zpaměti, a nakoupí vám tam zásobu podobných šatů, sukní, klobouků, punčocháčů a kalhotek.

Princ William s manželkou Kate MiddletonZdroj: archiv

Jste-li ovšem jako Meghan, povýšeně si odfrknete, nasednete na limuzínu a jdete si prohlédnout, co nového je na Pařížské. Meghan je bývalá hollywoodská hvězda, ta to má narozdíl od Kate v krvi.

Proto ji neuvidíte, že by šla se svou holkou Katie Kat Middleton na nákupy. Možná vám příjde, že obě nosí podobné oblečení, ale nenechte se tím zmást. Propast mezi cenovkami Katiných a Meghaniných šatů je větší než Grand Canyon.

Meghan Markle Kate MiddletonZdroj: winto

Zatímco Kate ví, že hospodaření s penězi je víc sexy než mít na sobě posledního Versaceho a klobouk od Diora, Meghan to má nastavené přesně naopak.

Kate Middleton se těší na další miminko.Zdroj: Profimedia.cz

Podle uveřejněných informací se od ohlášení zásnub Harryho a Meghan JEN za její americkou pusinku utratilo více než milion dolarů, a to POUZE za šatník. Charles, který se stará o účty obou svých synů, je z nové členky královského dvora velmi nešťastný.

Když tu byla ještě Kate, cítil se princ Charles o mnoho lépe. Williamova snoubenka se netahala po značkových krámech té nejvyšší třídy, vystačila jí obyčejná Zara (ale ne ta v obchoďáku, samozřejmě, Kate je pořád na úrovni) a další známé značky, jejichž kolekce nestojí celý majlant, ale jenom půl.

Kate Middleton už snad nebude muset palácovým intrikám čelit úplně sama.Zdroj: Profimedia.cz

Jenom červen byl pro prince Charlese a jeho peněženku velmi krutým měsícem. Pro Meghan utratil v přepočtu 623 336 korun českých. Jen za tři věci. JEN ZA TŘI VĚCI.

Pro svou první sólo akci s královnou Alžbětu si Meghan vybrala krásné a úžasné a elegantní šaty od světoznámé značky Givenchy za 18 000 dolarů, což je jenom nějakých 400 000 korun, které určitě najdete po kapsách svých mnoha, mnoha… mnoha kabátů a kalhot.

Meghan MarkleZdroj: winto

Na další královskou událost měla v hledáčku růžolící se šaty bez ramínek značky Carolina Herrera, za které byla dobře zkritizovaná a Kate ji o tomto faux pas ani nevarovala, protože se jí nechtělo. Za šaty zaplatila 4 000 dolarů, tedy 89 000 korun. 

Meghan MarkleZdroj: winto

Do třetice všeho zlého, alespoň pro Charlese, dorazila Meghan na svatbu neteře Lady Di v rozevlátých modrobílých šatech od Oscara de la Renty, za které vyžebrala 6 000 dolarů, v přepočtu asi 134 000 korun. 

Meghan MarkleZdroj: winto

Být princ Charles, asi si s Harrym sedneme u čaje a sušenek a probereme všechny možnosti jak ušetřit, tedy rozvést se s Meghan, protože už brzy zruinuje celou rodinu.

Princ CharlesZdroj: Profimedia.cz

,,Je z toho opravdu nešťastný," prozradil zdroj. ,,Princi Charlesovi se opravdu nelíbí, jaké jmění musí jenom pro Meghan vynaložit." Podle zdroje činí Meghanin účet za oblečení, makeup a další věci za dobu, co je vdaná za Harryho, přes 2,5 milionů dolarů. Ani nechceme vědět, kolik je to v korunách. Ale vy chcete. Je to přes 55 650 000 korun. Za dva měsíce. DVA měsíce.

,,Princ Charles se cítí jako chodící bankomat," uvedl zdroj. ,,Nechybí málo k tomu, aby mu došli nervy, vzal si Harryho a Meghan na koberečk a pořádně jim promluvil do života."

Princ Harry a Meghan MarkleZdroj: Profimedia.cz

Meghan by se měla mít na pozoru. Princ Charles umí být velmi hrozivý, a pokud čte bulvár, určitě ví, že to byl on, kdo zabil princeznu Dianu. Měla by si dávat majzla. A začít třeba tím, že si bude půjčovat oblečení od Kate. 

Princ Harry a jeho přítelkyně Meghan MarkleZdroj: Profimedia.cz

Pokud se chcete inspirovat, mrkněte na její nejlepší modely. Ale víte, co za ně dáte:

Zdroj: Youtube

Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů