Šíp.deník.cz

Harry a Meghan se vysmívají celému světu: Svým chováním štvou veřejnost

22 fotografií 22
Princ Harry a Meghan
Princ Harry a Meghan
Zdroj: Profimedia
Meghan markle a princ Harry Princ Harry a Meghan Princ Harry a Meghan Princ Harry a Meghan
Sdílej článek:

Princ Harry a jeho manželka Meghan již před více než rokem opustili britskou královskou rodinu. V té době se rovněž nechali slyšet, že chtějí, aby jejich syn Archie měl co možná nejnormálnější dětství. A právě i s tím podle experta souvisí jejich chování, kterým dráždí veřejnost. 

Dvouletý Archie, syn prince Harryho a Meghan Markle, před nedávném oslavil narozeniny. Při této příležitosti dvojice zveřejnila téměř rozmazaný snímek, na němž je jejich syn zachycen zády k fotoaparátu a nad hlavou drží několik balónků. Do tváře mu ovšem pochopitelně vidět není. Nad tím se však pozastavilo mnoho jejich fanoušků, kteří by rádi viděli, jak se Archie změnil. 

Přesný opak Williama a Kate

V rodině vévody a vévodkyně z Cambridge je zvykem, že při oslavách narozenin svých dětí pravidelně zveřejňují nejaktuálnější snímky svých ratolestí, aby měla veřejnost možnost pořádně si královské děti prohlédnout. To ale rozhodně není případem Harryho a Meghan. Podle novináře a spisovatele Omida Scobieho šlo z jejich strany o jasný záměr. Rozhodnutí snímek rozostřit bylo prý velmi dobře promyšlené. 

„Tohle byl, jak už jsme u vévody a vévodkyně ze Sussexu zvyklí, snímek Archieho, ale ne velmi jasný,” řekl spisovatel podle webu Mirror. „Myslím, že tohle je jejich způsob, jak chtějí podráždit svět,” dodal ještě. Veřejnost by totiž ráda viděla, jak Archie vypadá. Když manželé oznamovali druhé těhotenství, zveřejnila Meghan fotografii, na které se mazlili s Archiem, ale jeho hlava byla zakrytá. 

Nádherný dárek

Rodiče Meghan a Harry nesdíleli ani žádné detaily z oslavy narozenin Archieho, blízký zdroj ale přece jen něco prozradil. „Přestože se Meghan a Harry snaží Archieho vychovat tak, aby byl skromný, na jeho narozeniny se skutečně předvedli. Sami vytvořili narozeninové přání, do kterého napsali vlastní báseň. To pochopitelně doplnili několika dárky, a dokonce mu pořídili rozkošný outfit,” řekl člověk z okolí manželů pro Elle

Ani zbytek královské rodiny nezůstal pozadu. Královna Alžběta II. popřála svému vnoučkovi prostřednictvím videohovoru a zaslala mu dárek. Princ William a Kate synovci pogratulovali na sociální sít. „Přejeme Archiemu šťastné druhé narozeniny,” napsali ke snímku pořízenému na křtinách Archieho. 

Nový snímek Archieho moc neukázal:

Zdroj: Youtube
Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů