Šip.deník.cz

Prolhaní princ Harry a Meghan? Bývalí zaměstnanci manželů chtějí konečně mluvit

13 fotografií 13
Princ Harry a Meghan
Princ Harry a Meghan
Zdroj: Profimedia
Princ Harry a princ William Princ Harry a princ William Princ Harry a princ William Princ Harry
Sdílej článek:

Naštvaní bývalí zaměstnanci prince Harryho a Meghan Markle, kteří pro královský pár pracovali ještě v dobách, kdy byli vévoda a vévodkyně součástí britské královské rodiny, už nechtějí mlčet. Doufají, že po publikování autobiografické knihy Harryho budou moci konečně bez následků mluvit. Hovořit chtějí hlavně o šikaně.

Nad princem Harrym a Meghan Markle se opět stahují mračna. Krátce předtím, než bylo odvysíláno jejich interview s Oprah, se na veřejnost dostal dopis, který adresoval zaměstnanec Harryho a Meghan Jason Knauf tajemníkovi prince Williama. V něm uváděl, že se Meghan opakovaně dopouští šikany svých zaměstnanců a její chování podle něj bylo naprosto nepřijatelné. Uniklou korespondenci Meghan tehdy označila za vypočítavou kampaň proti její osobě. Bývalí zaměstnanci se k události nemohli vyjádřit, neboť jsou vázáni různými ustanoveními o důvěrnosti včetně zákona o oficiálních tajemstvích. To by se ale mohlo brzy změnit. 

Chtějí mluvit

Podle webu Daily Mail bývalí zaměstnanci prince Harryho a Meghan netrpělivě vyčkávají na vydání Harryho autobiografické knihy, o jejímž vzniku vévoda ze Sussexu před časem informoval. Domnívají se totiž, že s její publikací jim bude konečně umožněno mluvit. „Možná jim bude udělena výjimka, aby se bránili různým tvrzením, která považují za nepřesná či nepravdivá,” nechal se slyšet nejmenovaný zdroj pro Daily Mail. „Anebo by se mohlo přimhouřit oko nad tím, kdyby ti zaměstnanci řekli svou verzi příběhu prostřednictvím svých příbuzných či přátel,” dodal ještě zdroj.

Šílená tajemství

Podle zmíněného webu bývalý personál Harryho a Meghan v rukou drží klíč k odhalení nejrůznějších zážitků a tvrzení, ale i velkých tajemství britské královské rodiny. „Některá z těch tajemství jsou natolik velká, že by jednoznačně zrušila tu obětní stránku Harryho a Meghan, kterou manželé tak dlouho budovali,” tvrdí zdroj. 

„Například jde o to, že někteří zaměstnanci moc dobře věděli o tom, že Harry a Meghan plánují nejrůznější komerční spolupráce, když stále ještě byli součástí britské královské rodiny. A takhle si dláždili cestičku k milionům dolarů dávno předtím, než Británii opustili,” dodal ještě člověk, který si nepřál být jmenován. 

Až čas ukáže, jak se bude situace vyvíjet. Je ale jasné, že by se měli mít princ Harry a Meghan na pozoru. 

Budou princ Harry a Meghan čelit dalšímu nařčení?

Zdroj: Youtube
Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout
Sdílej článek:

Doporučené články

Akční letáky

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů