Šíp.deník.cz

Princ Harry POZVAL na svatbu svého SKUTEČNÉHO OTCE! Není to Charles ani Hewitt!

Sám se chytil do dalšího rodičovského skandálu! Princ Harry rozpoutal bouři emocí, když se rozhodl na veselku se svou přítelkyní Meghan Markle pozvat svého skutečného otce. A teď není řeč o jeho oficiálním tátovi, princi Charlesovi, ani o Jamesi Hewittovi, bývalém milenci Lady Diany, o kterém se jako o Harryho tatínkovi spekulovalo už několikrát! Více v článku.  

1 / 20
Identita otce prince Harryho konečně odhalena!

Další královská svatba se nezadržitelně blíží a podle všeho o emoce nebude nouze. Dokonce se dá očekávat, že dojde ke skandálu!

Meghan Markle a princ HarryZdroj: Profimedia.cz

Zlobivé dítě celé monarchie, nastávající ženáč princ Harry, totiž opět rozbouřil náladu v celém Buckinghamském paláci.

Princ HarryZdroj: Profimedia.cz

Na svatbu s Meghan Markle pozval i svého biologického tátu!

Princ CharlesZdroj: Profimedia.cz

„Minulost královské rodiny je plná lží a tajností, ale úsilí, s jakým rodina celý Harryho totožnost jeho pravého otce, je nejspíš ta největší veřejná šaráda, do jaké se kdy britská šlechta pustila,“ nese se palácem.

Meghan Markle a princ HarryZdroj: Profimedia.cz

Představitelé monarchie celý život prince Harryho nutí svět, aby uvěřil, že zrzavý princ je potomkem prostovlasého Charlese, jehož vlasy se, když je ještě měl, ukazovaly v kaštanových a blonďatých odstínech (stejně jako u prince Williama).

Princové William a HarryZdroj: Profimedia.cz

„Palác dělal, co mohl, aby tomu svět uvěřil, málokdo řešil, že si Harry s Charlesem nejsou vůbec podobní,“ říká jeden ze zaměstnanců.¨

Princ CharlesZdroj: Profimedia.cz

Podle posledních zpráv byly ale podobné mimikry zbytečné – identitu muže, se kterým si Lady Di Harryho pořídila, se nakonec zjistit podařilo.

Princ HarryZdroj: Profimedia.cz

Otcem prince je bývalý člen velšské gardy Mark Dyer.

Mark DyerZdroj: Profimedia.cz

Bývalý člen stráže vypadá na pohled jako o pár desítek let starší Harry.

Mark DyerZdroj: Profimedia.cz

A dokonce ho „synek“ pozval i na svatbu!

Mark Dyer s princem Harrym v družném hovoru.Zdroj: Profimedia.cz

„Rodina se bojí, že se díky Markově účasti na svatbě na všechno přijde, tím, že ho pozval, mohou být všechna dlouho skrývaná tajemství okamžitě odhalena!“ říká člověk z paláce. „Všichni jsou proto dost rozčarovaní, že si Harry dovolil něco takového udělat.“

Mark DyerZdroj: Profimedia.cz

Vzteku královny a ostatních se může divit málokdo.

Královna někdy záda vyloženě neuhlídá.Zdroj: Profimedia.cz

Stačí jen krátký pohled, aby člověka napadlo, že Harry a Mark Dyer musí být příbuzní. Což je věc, který při podobném srovnání asi nikoho nenapadne v případě Harryho a jeho oficiálního urozeného táty.

Princ Harry a Mark DyerZdroj: Profimedia.cz

Genetické spojení by také vysvětlovalo blízký vztah, který princ s Markem Dyerem má. „Harry o něm často mluví jako o svém náhradním tátovi, bere vážně všechno, co mu Mark říká,“ uniklo z urozených kruhů. „Dokonce byl Harrymu velkou oporou, když Diana zemřela. Ve skutečnosti ho po její smrti vychovával spíš on, než princ Charles.“

Palác oficiálně podobné úvahy odmítá, stejně jako vždy v minulosti. Dělal to, když se spekulovalo o tom, že otcem Harryho je bývalý Dianin milenec James Hewitt. Jenže, jak se nakonec ukázalo, něco takového vlastně nikdy nebylo možné!

Bývalý komorník Lady Di totiž potvrdil, že James otcem být nemohl, ani kdyby si to přál. „V době, kdy Harryho čekala, se s Jamesem ještě vůbec neznali,“ uvedl Paul Burrell.

S Markem Dyerem to však bylo jinak – toho Diana znala už od roku 1985, kdy začal dělat Charlesovi ochranku.

Mark DyerZdroj: Profimedia.cz

„Harry si s ním výjimečně rozuměl už v dětství. Jako by se znali už předtím, než se narodil. I když Mark opustil své místo, když bylo princi jen rok a půl, Harry na něj nikdy nedokázal zapomenout,“ říká zaměstnanec.

Mark DyerZdroj: Profimedia.cz

Snad se Harrymu tahle láska v jeho svatební den nevymstí…

Mark Dyer si rozumí i s Harryho snoubenkou Meghan.Zdroj: Profimedia.cz

Princ Harry je zřejmě nejsympatičtější člen celé královské rodiny. Podívejte, jak pohodově reagoval na to, že ho okradli.

Zdroj: Youtube
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů