Šíp.deník.cz

Princ William pod PANTOFLEM! Co mu rozkázala milovaná Kate?

4 fotografií 4
Kate Middleton a princ William
Kate Middleton a princ William
Zdroj: Profimedia.cz
Princ William a Kate s prvorozeným synem. Princ William a Kate s prvorozeným synem. Princ William a Kate s prvorozeným synem. Princ William a Kate s prvorozeným synem.
Sdílej článek:

I když si pořídil nový účes, představám Kate Middletonové (34) vzhled jejího manžela stále ještě neodpovídá. Znovu proto na prince Williama (33) naléhá, aby zvážil transplantaci vlasů!

„Kate si myslí, že by každý pochopil, kdyby se Will rozhodl pracovat na svém vzhledu, vždyť žijeme ve 21. století," prozradil jeden ze zaměstnanců z panství Anmer Hall, kde Will s Kate žijí.

„Koleno" na Willově hlavě by podle Kate mohl nahradit klasický ježek. „Kate ho po svatbě přesvědčila, aby užíval přípravky na podporu růstu vlasů, ale nijak zvlášť to nepomohlo, proto se teď upíná k tomu, že Willa přesvědčí k operaci," vysvětluje zdroj z Anmer Hall.

Skálou, o kterou se zatím snaha Kate rozbíjí, je však královna Alžběta II. Ta jako správná tradicionalistka nechce připustit, aby Will podobným způsobem zasáhl do svého vzhledu. „Myslí si, že není filmová celebrita, aby měl něco takového zapotřebí," uzavřel zaměstnanec.

Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů