Šíp.deník.cz

Nečekané setkání prince Williama s Lady Dianou: Nejdřív strach, pak nadšení!

Budoucí král Británie je na vrcholu blaha. A jeho milovaná maminka - princezna Diana, o kterou tragicky přišel - na tom má hlavní podíl. Stejně jako dcera Charlotte.

1 / 7
William stále těžce nese tragickou smrt své matky.

Podle několika zdrojů se téměř celý palác shoduje v jedné věci – malá princezna Charlotte je hotovou reinkarnací zesnulé princezny Diany.

V 6:00 se vzbudí starší George i Charlotte a jdou se přitulit k rodičům do postele.Kolem sedmé hodiny ranní Kate nakrmí a přebalí malého Louise, zatímco William připraví zbývajícím dětem vydatnou snídani - vajíčka, tousty a kus ovoce.Zdroj: Profimedia.cz

„Je to prosté. Charlotte třeba nejvíc ze všeho miluje Dianinu oblíbenou píseň Sultan of Swing, která ji uklidní téměř v jakékoli situaci," říká jeden ze zaměstnanců.

Šokující zjištění.Princezna Diana mohla nehodu v pařížském tunelu přežít, jen kdyby se dostala co nejdříve na operační sál.Zdroj: Profimedia.cz

A přidává i další „důkaz", že malá Charlotte je stejná jako její babička.

,,William a Kate se snaží, aby byl pokaždé alespoň jeden z rodičů doma, přičemž Maria je většinou pomocnou rukou,' řekl královský zdroj. ,,Někdy se to ale opravdu nevydaří a zavolají si chůvu, aby pohlídala malého George, Charlotte a Louise.Zdroj: Profimedia.cz

„Je doslova posedlá snubním prstenem Kate, který původně patřil Dianě. Charlotte se chová jako by byl její, neustále ho Kate bere," směje se zdroj.

Kate MiddletonováZdroj: Koláž Šíp

Nejzvláštnější ale je, že když malé princezně rodiče ukazovali fotku Diany, reagovala Charlotte jinak, než všichni čekali. „Já, já, já… Já, já já!" opakovala prý a ukazovala na Dianu.

Princezna DianaZdroj: profimedia

„Williamovi se z toho málem zastavilo srdce," říká člen služebnictva. „A i když to celé působí trochu děsivě, je nadšený, že se to děje."

Kate Middleton a princ WilliamZdroj: Profimedia.cz

Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů