Šíp.deník.cz

Přiznání zpěvačky Věry Špinarové: Jaký má doopravdy VZTAH K MUŽŮM?

5 fotografií 5
Věra Špinarová
Věra Špinarová
Zdroj: Herminapress.cz
Věra Špinarová ani nemohla unést květiny. Obě zpěvačky to na pódiu pořádně rozjely. Obě zpěvačky to na pódiu pořádně rozjely. Na závěr večera proběhl křest desky.
Sdílej článek:

Říká se, že Věra Špinarová (63) zanevřela na muže. Zpěvačka teď na svém koncertu prozradila, co si o silnějším pohlaví skutečně myslí. A řekla i mnohem víc. 

V pražské Lucerně se konal koncert, který přilákal stovky fanoušků nejen Věry Špinarové, ale také Petry Janů. Obě dámy totiž vystupovaly v jeden večer a každá z nich předvedla svůj repertoár. 

A zatímco Petra Janů vsadila spíše na samotný zpěv, Věra Špinarová rozproudila publikum i humornými vsuvkami. Prozradila například, jak to má v současné době se vztahem k mužům. 

"Neustále se o mně píše, že nemám ráda muže, že jsem na ně zanevřela. Ale to není pravda. Muže miuji. Ale mám na ně svůj názor," řekla zpěvačka, která na koncertě vychválila nejednoho muzikanta z doprovodné kapely a nejvíc svého syna Adama Pavlíka, který ji doprovázel na piano. 

Zpěvačka se ale vyjádřila i k dalším tématům, která se jí týkají. "Říkají o mně, že jsem rocková babička. Ano, babička jsem hrdá, mám vnučku, která teď oslaví už třinácté narozeniny. A rocková? To posuďte sami," uvedla a spustila jeden ze svých hitů. 

Závěr koncertu patřil křtu nové společné desky a DVD, kterou dámám pokřtilo duo Těžkej Pokondr. "Říkali jsme si, proč oslovily právě nás a přišli jsme na to, že je to z toho důvodu, že se jim pěvecky vyrovnáme," zavtipkovali chlapci. 

Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů