Šíp.deník.cz

PROBLÉMY V RÁJI? Hana Gregorová dala MILENCI NŮŽ NA KRK!

Svérázná herečka Hana Gregorová všechny překvapila, když se vrátila k podivnému muži Ondřeji Koptíkovi. Každý si klepal na čelo, protože ji milenec zostudil před celým národem. Ale asi má Ondra nějaké zvláštní schopnosti, bez kterých nemůže žena Radka Brzobohatého žít. Ale teď pořádně zavelela!

1 / 12
Tahle "láska" má opravdu pořádnou dohru.

Vdova po slavném herci Radoslavu Brzobohatém se nezdá. I ve svém věku je to pořádná dračice a chtíč po nějakém sexuálním dobrodružství je asi silnější než rozum. Ani podivné básničky, vyhrožování, praní špinavého prádla na veřejnosti, to je jen zlomek, co herečce Ondra Koptík provedl.

Asi se ale neponaučila a zvláštnímu milenci dala ještě šanci. Všichni si začali klepat na čelo, že se snad musela zbláznit. Vždyť i v redakci Šípu předváděl na pohovce jejich sex. I to mu dokázala odpustit a užívat si s ním zase probdělé a vášnivé noci.

Veřejné zesměšnění jako pomsta

Hana teď kvůli Ondřejovi zažívá peklo na zemi.Zdroj: Profimedia.cz

Sama už ale asi přišla na to, že vedle sebe nemá zrovna normálního muže, který by dělal vše, co ona po něm chce. Přitom si mladšího milence nabrnkla i kvůli tomu, aby měla ten obdiv a mohla si s ním dělat, co chce.

Jenže Koptík asi začal vystrkovat růžky stejně jako při prvních neshodách, kdy svou lásku začal očerňovat tak nehorázným způsobem, že to bylo na žalobu. Ví vůbec, kde jsou nějaké míry slušného chování? Zná základy slušného vychování?

Koptík nezná hranice

Ondřej předváděl, jak ho Hana 'vábila' k sexu.Zdroj: archiv

Spousta lidí si myslí, že je to nenapravitelný manipulátor, který se chtěl po boku Gregorové jen proslavit. Netajil se tím, že je rád, když si ho Hana vydržuje, má z jejich vztahu výhody. A herečka asi jejich lásku prostě bere jako byznys.

Chce si užívat, tak prostě něco za něco. Ona je uspokojená, nemusí usínat sama, necítí se nechtěná a Ondřej si žije jako v bavlnce. Jen by ho Gregorová potřebovala mezi tím zavřít někam do klece, aby zas nezpůsobil nějaké další škody.

Vykoupení za sex a vášnivé noci

Tasil zbraně těžkého kalibru.Zdroj: Facebook.com

Rád by chodil do společnosti i sám, ale to si prý Gregorová nepřeje. Asi chce předejít tomu, že by si zase pustil pusu na špacír. Radši si ho chce pojistit, aby někde opět nežvanil hlouposti a opět nemusela žehlit jeho průšvihy.

Proto mu podle lidí z blízkého okolí měla přistřihnout křídla a nepouštět ho nikam, kde by mohli být novináři, nebo známí lidé, kterým by mohl cpát svá moudra do hlavy. Dala mu nůž na krk, že všude musí být jen s ní, nebo nemluvit s nikým, hlavně ne s novináři.

Děti hodily mámu přes palubu

Nebojí se odhalit všechny fotky ze soukromí.Zdroj: Facebook.com

Asi si uvědomuje, že nemá vedle sebe prince na bílém koni, se kterým by byla jako v ráji. Ale musí si dávat pozor, aby ten její koloušek opět nevyvedl nějaký další průšvih. Jak takový vztah postavený na nedůvěře může vydržet? Snad z toho nebude ostuda jako minule.

Pro někoho by to byla zábavná podívaná, kdyby se Koptík opět dostal ke slovu a tvořil hodně zvláštní básničky. Ale pro Hanu by to mohla být taková potupa, že už by se z toho nedostala. Kvůli němu se rozhádala s rodinou, děti s ní nemluví a ještě řešit posměšky? Měla by si ten vztah radši ještě rozmyslet.

I takové fotky se po jejich rozchodu začaly objevovat. Aby to tu nebylo po nějakém čase znovu!

Není to dílo psychopata?Zdroj: Facebook.com

Chcete vidět rozhovor s Ondřejem Koptíkem, jak předváděl kopulaci se starší herečkou? Pusťte si toto video:

Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů