Šíp.deník.cz

Lucie Bílá: Proč se za ni rodiče styděli!

Z Bílé vyrostla krásná žena.
Z Bílé vyrostla krásná žena.
Zdroj: Šíp
Sdílej článek:

Zošklivého káčátka vyrostla krásná labuť. Přesně to je příběh Slavice Lucie Bílé (44). Ta měla vykloubené kyčelní klouby, kvůli nimž strávila první dva roky vnevzhledném postroji ze třmenů! AŠípu se podařilo získat první snímek, který její maminka hned po Lucčině uzdravení udělala!

Aprávě postroj upravující její kyčle byl důvodem, proč do svých dvou let nemá ani jednu fotografii. Její maminka se za nemoc natolik styděla, že na dobu, kdy byla Bílá v‚léčbě‘, nechtěla raději ani vzpomínat.

Lucie Bílá tak ozávažné zdravotní komplikaci, kvůli které dodnes neukazuje své odhalené nohy, dlouhá léta nevěděla. Otom, že první dva roky života strávila Lucie, původním jménem Hana Zaňáková, kvůli luxaci kyčlí na přístroji, se dozvěděla o řadu let později. Ato vdobě, kdy jí psychicky narušená žena tvrdila, že je adoptovaná. „Nějaká paní se rozhodla, že je moje matka. Poslala mi rodný list, který měl dokázat, že jsem adoptivní. Prý ať se moji rodiče mezi ni amě nepletou. Nedovedete si představit, co to udělalo smojí maminkou. Omlouvala se mi! Říkala: Haničko, prosím tě, promiň, já jsem tě první dva roky vůbec nefotila, protože jsi byla přikšírovaná na strojku ajá jsem se styděla anechtěla jsem tě takhle vidět. Vyfotila jsem si tě, až když tě ztoho strojku sundali,“ práskla na sebe Lucie Bílá, která má ale dodnes ze svých krátkých nohou mindráky. Nutno podotknout, že zcela zbytečně.

Vůbec první fotografie Bílé z dětství. Krátce po uzdravení.

Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů