Šíp.deník.cz

Souboj Romů v Prostřeno: "Cikánská kuchyně neexistuje," tvrdí Jan

8 fotografií 8
Prostřeno
Prostřeno
Zdroj: TV PRIMA
Jan se stane kritikem týdne. Ondrej si s Janem nesedne. Partička bude tento týden lehce vyhrocená. Ondrej se musí s řečmi soupeře srovnat.
Sdílej článek:

Moravskoslezské Prostřeno začalo v pondělí poměrně klidně, to ale nevydrží celý týden. Již dnes dojde na první střed soutěžících, u stolu se začnou dohadovat dva Romové o existenci jejich národní kuchyně!

Pondělní Prostřeno zahájil hostitel Ondřej. Už u první večeře se ukázalo, že hosté se nejspíš v tomto týdnu na chutích příliš neshodnou.

Zatímco pro někoho byla panenka excelentní, pro jiného zase málo kořeněná a pro dalšího tuhá. Slova se ujal hlavně Marek, což soupeřům nebylo příliš sympatické a ihned upovídaného mladíka za zády zkritizovali.

Dnes se u plotny předvede Ondrej, který je stejně jako Jan, romského původu. To se ale stane terčem konfliktu.

Jan začne u stolu křičet, romská kuchyně dle jeho názoru neexistuje

"Ty seš Rom ne, jak já?" zeptá se napřímo u stolu Jan svého soka Ondreje. Ten odpoví že ano, to ale Jana nastartuje doběla.

"Tak proč si tedy nezkusil romskou kuchyni, když seš Rom? Víš vůbec, co je romská kuchyně," zaútočí Jan na Ondreje zvýšeným hlasem, čehož si všimnou i ostatní účastníci.

Když se opocený, koktající Ondrej snaží napjatému soupeři odpovědět, ten najednou otočí a začne tvrdit, že žádná romská jídla vlastně neexistují. "Honza měl takové blbé kecy," ohodnotí poté Ondra chování Jana. To ale nebude zdaleka jediné najetí mezi touto dvojicí.

Kdo je sportovec? Oplácaný Honza činky jen nastražil?

Ve středu uvaří jediná žena celého týdne. Ludmila se prezentovala jako babička v důchodu a o to více překvapí své soupeře. Důchodkyně hraje ping pong a má kapitánské zkoušky. 

Soupeři opět budou vše komentovat. Proč dává panenku do listového těsta? A bude dostatečně propečená? Snaží se Ludmila o vepřový Wellington? Janovi zase nebude nic dost dobré. Panenka bude podle něj tuhá a málo pikantní, ačkoliv se ostatní mohou přetrhnout samou chválou.

Janovo chování se mu ale vrátí v jeho hostitelský den, tedy ve čtvrtek. Amatérský kuchař prohlásí, že se necítí být Romem a nestýká se kvůli tomu ani s rodinou. Navíc všechny šokuje svým tvrzením, že je zarytý sportovec, na což mu Ondrej tedy rozhodně neskočí a podezírá ho ze lži.

Závěrem týdne se ukáže Marek, který celý týden nešetřil komenty, vymstí se mu to? To vše se dozvíte v příštích dnech, Prostřeno začíná každý večer v 17:50 na TV Prima.

Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout

Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů