Šíp.deník.cz

Další bizár ve VIP Prostřeno: Marie Pojkarová ukázala vycpanou kočku

5 fotografií 5
VIP Prostřeno
VIP Prostřeno
Zdroj: TV Prima
Richard Sacher se v týdnu ukáže jako pořádný provokatér Monika Binias bude z chování Sachera v šoku Jaro Smejkal si za svůj vzhled vyslechne celý seznam urážek své osoby Podle Štikové byla Marie Pojkarová úplně mimo
Sdílej článek:

Tento týden je v Pořadu prostřeno opravdu pořádné dusno. Pětice VIP celebrit si jdou prakticky od prvního dne po krku a s postupujícím týdnem jde nálada u stolu od desíti k pěti. Ani ve čtvrtek se situace nezlepšila a mezi hosty vypukla další drsná hádka.

Čtvrteční Prostřeno byla opět pořádná jízda. Tentokrát se role hostitelky ujala písničkářka Marie Pojkarová, která se proslavila hitem Pejskové se koušou.

Zpěvačka je milovnicí zvířat a své hosty šokovala vycpanou kočkou, která se v roce 2012 vypadla Pojkarové z balkónu. "To byla Maruščina milovaná kočka, která umřela a Maruška si ji nechala vycpat, aby ji měla na věky věků," vysvětlil Richard Sacher, který má se zpěvačkou přátelské vztahy.

Monika Binias pak přidala do placu vlastní historku s uchováním mrtvých mazlíčků. "Já jsem jednou měla kočičku z útulku, měla jsem ji hrozně ráda a jmenovala se Leontýnka a poslouchala jako pejsek a chodila se mnou na vycházky. A když umřela, tak jsem byla tak smutná, že jsem si ji dala do mrazáku a byla tam asi třičtvrtě roku. Byla v posledním šuplíku bez ničeho, ale já se s ní nemohla rozloučit," prozradila bývalá manželka Michala Štiky.

Zranění Marie a ostré dohady u stolu

Marie Pojkarová se den před svým vařením během cesty domů zranila. "Včera, jak jsme jeli z VIP Prostřeno, tak jsem na parkovišti podklouzla, narazila jsem si hlavu, v noci jsem zvracela, dnes vidím dvojmo a mám otřes mozku," svěřila se zpěvačka, které si na vaření přizvala kvůli bolestem asistentku.

I když není hostitelce nejlépe, mezi hosty opět vypukla drsná hádka o tom, kdo toho u stolu více dokázal. "Já jsem měl tři pořady v celostátní televizi, co jsi dokázal ty?" Křičela Monika Binias na Richarda Sachera. Ten jí odvětil, že si jen "vykoktala" pár reality show, čímž bodrou blondýnku vytočil doběla. 

Některé ze scén dokonce musely být vystřiženy, jak prozradil Sámer Issa. "Myslím, že to, že Moniku nazval starou šlapkou, co loví frajery na netu, tam zůstane. Chudák tam dostala málem amok," sdělil webu Expres. Issa chování svého spolustolovníka nevydýchal a vyhrožoval, že pokud se Richard neuklidní, tak se neudrží a dojde na fyzické násilí. Necháme se tedy překvapit, jak dopadne poslední den a zda si soutěžící budou na konci týdne chtít vše vyříkat. 

Vycpaná kočka Pojkarové hosty šokovala

Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů