Šíp.deník.cz

Průšová se rozvádí s Konvalinkou: Mohou za to časté nevěry!

Idylka s Průšovou už je pro Konvalinku minulostí.
Idylka s Průšovou už je pro Konvalinku minulostí.
Zdroj: Šíp
Sdílej článek:

Modelka Kateřina Průšová (26) už nevěří ve šťastné manželství spartnerem Vladimírem Konvalinkou (32) apožádala orozvod. Rovněž přiznala, že za krachem manželství stojí Konvalinkovy časté nevěry.

Před pěti lety to vypadalo, že Průšová sKonvalinkou zažijí pohádkové manželství. „Jsme spolu pět let aje mi líto, jak to dopadlo. To víte, že se nechci rozvádět, ale jiná cesta už není. Možná by to celé změnilo, kdybychom měli dítě, ale to se nestalo. Ajeho nevěry mě už ubíjely,“ popsala důvod rozvodu Průšová.

Skutečností je, že Konvalinka místo aby se věnoval své půvabné ženě, nacházel útěchu vcizích hnízdečkách lásky ačasté výlety do nočních barů rovněž nebyly výjimkou. „Každý máme jiný pohled na manželství, akdyž to nejde, tak musíme jít dál každý svou cestou. Došla mi trpělivost,“ dodala Kateřina Průšová stím, že rozvod mají vrukách právníci obou stran.

Aco na rozvod říká Konvalinka, okterém se prosáklo, že má už novou partnerku – modelku Adélu Vartovou? „Řeknu to asi takhle. Manželství je nezvratně minulostí aAdéla je moje nová partnerka. Víte, iKateřina už má nového partnera, takže myslím, že není co dále prodlužovat,“ řekl Šípu Konvalinka stím, že manželské problémy byly dlouhodobého rázu.

Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů