Šíp.deník.cz

Radka Třeštíková opět provokuje: Své knihy píše téměř nahá

5 fotografií 5
Radka Třeštíková
Radka Třeštíková
Zdroj: Profimedia
Radka Třeštíková se ráda předvádí Spisovatelka dělí národ na dvě skupiny, jedna ji miluje, druhá nenávidí Po rozchodu s Tomášem Třeštíkem se Radka utrhla ze řetězu Třeštíková ráda vystavuje své silikony (Na fotce s kamarádkou Emmou Smetanou)
Sdílej článek:

Radka Třeštíková ví, jak na sebe strhnout pozornost. Dvojnásobná maminka nedávno způsobila obří skandál na karlovarském filmovém festivalu, kam dorazila zcela nevhodně oblečená. Nyní na sebe spisovatelka upozornila snímkem v titěrných plavkách, které si nevzala k bazénu, ale jako domácí outfit na psaní knihy.

Radka Třeštíková je velice kontroverzní osoba. Někteří ji milují, ostatní nenávidí a obě skupiny se shodují na jednom, že spisovatelka zkrátka není šálek čaje pro každého.

Třeštíková si z kritiky vůbec nic nedělá a naopak se drží toho, že i negativní reklama je reklama. Po rozchodu s manželem Tomášem Třeštíkem si navíc začala Radka užívat odhalené modely a pravidelně vystavuje své silikonem vylepšené poprsí, na které je hrdá.

Za svlékání na sociální síti sice sklízí dvojnásobná maminka hejty, přesto se ale nenechala odradit a pochlubila se fotkou v titěrných plavkách, které si ale k překvapení všech nevzala k bazénu.

Psaní v plavkách a Yzomandias

"V plavkách, protože pěkný, protože doma sto stupňů, protože píšu," vysvětlila Radka Třeštíková, proč nosí doma v obýváku bikini.

Spisovatelka k fotce připsala, že aktuálně ji při psaní inspiruje raper Jakub Vlček alias Yzomandias, kterého poslouchají většinou děti v pubertálním věku.

"Poslouchám pořád dokola Yzomandiase kvůli knize, je to talent, víme, jsem asi jeho nejstarší posluchačka, víme taky," prozradila Radka kde bere nápady do svého dalšího díla. 

Třeštíkovou prý při psaní inspiruje Yzomandias

Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů