Šíp.deník.cz

Bývalou moderátorku Renatu Kajdžas byste dnes nepoznali: Je z ní hora svalů!

Renata Kajdžas se  proslavila jako moderátorka v rádiu, ale i svým vystoupením v reality show Big brother, kde předvedla slušné divadlo. Potom si vzala vítěze Vyvolených, Tonyho Jalovce, jenže manželství nevydrželo. Deset milionů z výhry rychle utratili a poté se rozvedli. Renata už se ve světě showbyznysu nepohybuje delší dobu, ale našla si nový koníček! Neuvěříte, jak dnes vypadá!

1 / 12
Renata Kajdžas A Tony Jalovec

Díky Big brotheru se Renatě podařilo dostat k práci snů, s Leošem Marešem a Patrikem Hezuckým několik let moderovala na Evropě 2. Její potrhlá Romka a počasí si lidé pamatují dodnes.

Proč tehdy odešla se nikde nepsalo, ale její další cesty se odklonily od záměru být moderátorkou. Renata si poslední roky vybudovala tělo snů a soutěží v Bikini Fitness.

Svaly, kterých by se bál i kdejaký kulturista, jezdí ukazovat i na soutěže a je velmi úspěšná. Její tělo je motivací i pro další ženy a to je věc, která jí aktuálně živí!

Takhle vypadala moderátorka v roce 2006, ani tehdy se toho nebála.

Renata KajdžasZdroj: profimedia

Díky tomu, že je sama ve formě, se stala výživovou poradkyní a trenérkou, což je její hlavní práce. Na Instagramu jí označují spokojené klientky, kterým se díky ní podařilo dosáhnout vysněné váhy.

Renata měla vždy dobrou postavu, ale dnes je opravdu vypracovaná na někoho možná až příliš. Obří svaly nemá jen na pažích, ale po celém těle, nechybí samozřejmě "six pack," neboli dokonalé břišní svaly.

Druhé zaměstnání je pro bývalou moderátorku navrhování plavek, které pak prodává na sociálních sítích. Zároveň si sama šije a navrhuje plavky na soutěže v Bikini fitness. Soutěžení se stalo pro Renatu nejen zábavou, ale i životním stylem.

Vztah s Tonym nevydržel, dětí se nedočkala.

Renata Kajdžas A Tony JalovecZdroj: profimedia

Manželství s Tonym Jalovcem jí nevyšlo a vypadá to, že to byla i její poslední možnost stát se matkou. Před lety se právě s Jalovcem o potomka pokoušeli, jenže se jim nedařilo, i to byl důvod rozkladu jejich vztahu.

Výherce reality show si po Renatě našel druhou ženu, se kterou má dnes syna Antonína. Kajžas se však svých dětí nedočkala. Za rok jí bude 45 let, což je na první miminko opravdu pozdě.

Sama ale bývalá moderátorka není, bydlí s přítelem v domečku v Losovicích a změnila si příjmení na Mistrik! Zda to bylo ale z důvodu svatby se nám nepodařilo vypátrat, možná je to jen další umělecké jméno.

Tímto tělem se teď pyšní!

Ačkoliv se jí nepoštěstilo stát se maminkou, Renata je se svým životem spokojená. Práce jí naplňuje, s přítelem je spokojená.

Hezký domeček v Lovosicích je pro ní klidné zázemí a aby zahnala chmury, je pro ní budování skvělé formy a sport dobrou terapií.

Před rokem ale nevyloučila, že by se ještě vrátila do rádií! "No, nabídku jsem nedostala, ale kdyby přišla, kdo ví…" dodala tajemně. Možná se ještě tedy v budoucnu dočkáme velkého comebacku.

V obličeji vypadá pořád stejně, svalů ale přibylo hodně.

Cvičením tráví hodně času.

Štíhlá byla už před lety.

Renata KajdžasZdroj: profimedia

Zdroj: Soňa Broulíková
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů