Šip.deník.cz

Renč: Po měsíci s Vaňkovou plánuje svatbu!

Filip Renč si s délkou vztahu starosti nedělá.
Filip Renč si s délkou vztahu starosti nedělá.
Zdroj: Šíp
Sdílej článek:

Není to tak dlouho, co režisér Filip Renč (44) vykřikoval do světa, že chce získat zpátky moderátorku Kristinu Kloubkovou, která se s ním rozešla. Po více než měsíci je vše jinak. Renč se chce ženit. Ale ne s Kloubkovou. Stihl se zamilovat do někoho jiného, zpěvačky první série SuperStar a častými změnami partnerů proslulé Šárky Vaňkové (23).

„Se Šárkou se milujeme! Chceme se vzít. Je to první žena, která změnila mé přesvědčení, že se nikdy neožením,“ vykřikuje Renč do světa po měsíčním vztahu. „Šárka mi po rozchodu s Kristinou moc pomohla. Doufám, že nám to spolu vyjde,“ přeje si.

Rázně odbývá spekulace o neshodách, které přebíjí vyznáními lásky. „Už mám opravdu věk na to, abych konečně zakotvil a založil rodinu. A my dva jsme spolu opravdu šťastní,“ zdůrazňuje dokola. O tom, že svá slova myslí vážně, svědčí i fakt, že nechává Šárku rekonstruovat svůj byt. A Vaňková? Ta si novou známost pochvaluje a svatbě by se podle všeho také nebránila. „Neplánujeme děti, ale nebráníme se jim. Když to přijde, budeme rádi. Nebudu ale určitě čekat třeba do 35 let, ráda bych, aby mé děti měly mladou maminku. Nechci rozhodně dávat přednost kariéře. Když mě Filip požádá o ruku, určitě mě to velmi potěší,“ svěřila se.

Vaňková to s chlapy umí, děti s ní chtěl Hůlka a chce je i Renč.

(jn)

Sdílej článek:

Doporučené články

Akční letáky

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů