VYHRAJ IPHONE X PRÁVĚ TY! CHCI VYHRÁT IPHONE X >

Roman Vojtek: Vyprávěj se líbí, ale poslouchám i kritiku!

Sdílej článek:

Roman Vojtek (38) byl do začátku vysílání seriálu Vyprávěj známý hlavně jako muzikálový herec. Šípu prozradil, jak on sám vnímá televizní slávu, co chystá vsoukromém ipracovním životě ačím mu dělá starosti aradosti malá dcera Edita.

Romane, jak jste reagoval, když jste poprvé slyšel onabídce do seriálu Vyprávěj?

Že by to bylo příjemné, kdyby to vyšlo. Do té doby jsem takto rozsáhlou televizní práci nikdy nedělal. Vůbec mě natáčení trochu míjelo. Takže když jsem odcházel zkonkurzu aslyšel obligátní – my se vám ozvem, moc jsem tomu nevěřil.

Dokázal jste si představit, jak moc bude seriál úspěšný?

To ne. Člověk chce vždycky točit něco zásadního, kvalitního, na co budou koukat generace, ale vseriálu se to tak často nestává. Když jsem ale dostal první scénáře, začal jsem věřit vto, že by mohlo vzniknout něco, co se trochu vymyká mezi dnešními seriály.

Jak vy sám vzpomínáte na dobu, ve které se seriál odehrává, padá na vás během natáčení nostalgie?

To víte, že ano. Ale jen ta hezká. Byl jsem vté době dítě, nezatížené dobou, poměry, režimem.

#nahled|https://g.denik.cz/56/8c/vslpik1_denik-630.jpg|https://g.denik.cz/56/8c/vslpik1.jpg|Roman se chce v nejbližší době věnovat hlavně rodině, manželce Tereze a dceři Editce. #

Je něco, co se dá seriálu vytknout? Pamatujete si třeba nějaké věci jinak, než jsou popisovány, azasahujete režisérovi do natáčení?

Vždycky je co zlepšovat aco se vzpomínek týče, to je ta nejčastější výtka, kterou slýcháváme. Že to prostě takhle vůbec nebylo. Ale jednak nejsme kronika ani politický seriál apak, každý má přece na tu dobu jiné vzpomínky. Jinak vám oní bude vyprávět funkcionář rudé partaje ajinak člověk, kterého šoupli zpolitických důvodů za katr.

Během natáčení se mezi herci jistě utvořilo pouto. Můžete říct, ským jste se nejvíce sblížil azkoho jste měl třeba před natáčením strach?

Strach není to správné slovo, spíše to byl respekt, úcta, obava, abych to moc nekazil. Vzpomínám si na zmé strany takto rozechvělé natáčení spanem Satoranským. Nakonec to byl pro mě nádherný zážitek. Aco se nejbližších kolegů týká, nejčastěji se setkávám samozřejmě se svou ženou, tedy Andreou Kerestešovou, avůbec se všemi členy rodiny. Ale mezi mé přátele můžu už teď označit iněkteré lidi ze štábu. Důkazem budiž, že se setkáváme imimo natáčecí dny.

#nahled|https://g.denik.cz/56/8c/vslpik2_denik-630.jpg|https://g.denik.cz/56/8c/vslpik2.jpg|Televizní diváci Romana zaznamenali hlavně v seriálu Vyprávěj, kde hraje jednu z hlavních rolí.#

Lidé vás do natáčení seriálu Vyprávěj znali hlavně jako muzikálového herce. Chtěl byste se teď už více věnovat televiznímu nebo filmovému hraní?

To, čemu bych se chtěl věnovat, zas tak moc neovlivním. Mám samozřejmě nějaké touhy aplány, ale často jsem vlastně odkázán na nabídky, které buď přijdou, nebo ne. Klidně se může stát, že po Vyprávěj už nic nenatočím, ato bych nebyl první herec, kterému se to stalo. Ale já jsem optimista anavíc mám celkem široký pracovní rozptyl. Hraju vdivadle, točím, zpívám, moderuju, anavíc nic nedělám proto, že bych musel. Baví mě to!

Jako muzikálová hvězda jste také zažil spoustu premiér, které často provázejí nehody avtipné okamžiky. Vzpomenete si na nějaké?

Zrovna nedávno na obnovené premiéře Jacka Rozparovače se nám vpůlce představení tzv. kousl mixážní pult. Prostě nehrála hudba anešly mikroporty, což je umuzikálu poměrně důležité. Chvilku jsme se pokoušeli bavit lidi historkami, ale pak jsme stejně museli dát půlhodinovou pauzu.

#nahled|https://g.denik.cz/56/8c/vslpik3_denik-630.jpg|https://g.denik.cz/56/8c/vslpik3.jpg|V muzikálu Jack Rozparovač hraje po boku Leony Machálkové.#

Co plánujete vnejbližší době vpracovním životě?

Trochu zpomalit. Mám za sebou asi osmiměsíční natáčení Vyprávěj, hraju vpěti představeních, moderuju, zpívám, takže jsem si naplánoval malé zvolnění, abych si taky užil mé malé dcery. Ale právě vtěchto dnech mi vychází deska, tedy vlastně dvoj CD – Hity zfilmů amuzikálů. Co na něm je, je asi znázvu jasné.

Před několika měsíci jste se stal otcem. Jak na vás tato role zatím působí?

Zatím jsem pořád vtakovém krásném opojení, říkám si, že to snad ani není možné, ajsem šťastný jak blecha. Co ktomu víc říct?

Čím vám dcera dokáže udělat největší radost ačím vás naopak pozlobí?

Je velice živá atrochu se bojím, že by mohla být až hyperaktivní, což by měla po mně, avím, že si se mnou rodiče dosti užili. No, uvidíme, každopádně dělá nám hlavně radost. Je zdravá, akdyž se na mě usměje, žena říká, že jsem zní úplně poprděnej!

#nahled|https://g.denik.cz/56/8c/vslpik4_denik-630.jpg|https://g.denik.cz/56/8c/vslpik4.jpg|Ve StarDance zvítězil už před čtyřmi lety, taneční kšefty má ale dodneška.#

Jste velmi zaměstnaný muž. Nevadí manželce, že jste často pryč zdomova ačemu se společně jako rodina nejraději věnujete ve volném čase?

Ale to přece nejde sedět doma ačekat, že se budu mít skvěle. Když chci něco dokázat, tak musím holt pracovat. Akdyž jsem doma, snažím se věnovat rodině. Jen Editka je ještě hodně malá, takže naše aktivity jsou omezené jen na hraní, přebalování, krmení aspánek.

Na září jste si srodinou plánoval dovolenou. Proběhla? Apokud ano, jaká byla první dovolená sdcerou?

Proběhla abyla moc fajn. Jeli jsme společně smanželčinou sestrou, jejím mužem amalou Viktorkou, která se narodila odva dny později než naše Editka. Byli jsme vChorvatsku, kde už nebylo takové vedro jako vlétě, amoc jsme si to užili. Měli jsme trochu strach zcesty, ale dělali jsme často zastávky aděti to zvládly bez problémů.

Stal jste se prvním vítězem StarDance. Máte ještě taneční „kšeftíky“?

Jsou to už čtyři roky apořád nás chce ještě někdo vidět (smích). Ano, občas ještě tancujeme, ale moc často už to není.

Sledujete idalší řady? Kdo si myslíte, že má šanci na výhru vté současné?

Tip samozřejmě mám, ale nechám si ho pro sebe. Amusím říct, že letos je výběr soutěžících snad úplně nejlepší. Diváci se mají určitě na co těšit.

Změnil byste na sobě něco?

Pár věcí bych určitě poupravil, ale vpodstatě jsem spokojený. Hodně jsem toho do vínku dostal, rodiče mě vychovali jako slušného člověka, takže si nemůžu stěžovat. Anavíc, jak říká jedno přísloví – Kdo je dokonalý, patří do muzea!

Sdílej článek:
Autor: Kristýna Beranová
annonce-logo

Nabídky práce

+ Podat inzerát

Výroba - Výroba Zámečníci strojů 120 Kč

Zámečníci strojů STROJNÍ ZÁMEČNÍK. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 120 kč, mzda max. 150 kč. Volných pracovních míst: 3. Poznámka: 22.3.2018/ vyučen v oboru, znalost čtení výkresové dokumentace, základní kurz svařování zkouška 135 nebo 311-2. Praxe alespoň 3 roky. , Popis: zámečnické práce související s výrobou ocelových konstrukcí., Dvousměnný provoz: ranní 5:45 -13:45 hod. odpolední 13:45 -21:45 hod. , Osobní návštěvu nutno domluvit předem, své životopisy zasílejte na uvedený e-mail.. Pracoviště: Signum spol. s r.o., Nádražní, č.p. 32, 693 01 Hustopeče u Brna. Informace: Hana Richterová, +420 519 811 010.

Kultura a sport - Kultura a sport Zvukaři, osvětlovači a ostatní 12 200 Kč

Zvukaři a osvětlovači Zvukař/technik. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Noční provoz, úvazek: . Mzda min. 12200 kč, mzda max. 15000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Místo výkonu práce: CROSSCLUB, Plynární 1096/23, Praha 7 - Holešovice, Kontaktní osoba: Haltmarová Daniela, tel.: (14 - 19 hod) 733389521, e-mail: d.haltmarova@email.cz, možno i osobně v CROSS CLUBU 14 - 20., Upřesňující informace - požadavky: Plynulá angličtina včetně odborné terminologie nutností, v kombinaci s alespoň jedním dalším jazykem (FR, DE, SP). Nutná podrobná znalost zapojení, sestavení, údržby a provozu PA, včetně nastavení DSP a tvorby basových polí. Alespoň základní elektrotechnické schopnosti (pájení, základní oprava a údržba). Podrobná znalost osvětlovacích systémů a protokolu DMX. Podrobná znalost funkce a zapojení DJ techniky. Schopnost nazvučit kapelu na malém i velkém podiu, včetně bizardních nástrojů. Znalost jak analogu, tak digitálních platforem A&H, DigiCo, Midas, Yamaha a DigiDesign.. Pracoviště: František chmelík - crossclub, Plynární, č.p. 1096, 170 00 Praha 7. Informace: Daniela Haltmarová, +420 733 389 521.

Informační technologie - Informační technologie Programátor 55 000 Kč

Vývojáři softwaru. Požadované vzdělání: úsv. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 55000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Místo výkonu práce: Praha, Kontaktní osoba: Shkaruppa Maria, tel.: 246042500, e-mail: mshkaruppa@deloittece.com, POŽADAVKY: , Ruština na úrovni rodilého mluvčího. Znalost angličtiny., Úplné středoškolské vzdělání., Certifikát Technical Certified Engineer.. Pracoviště: Veeam software (czech republic) s.r.o. - praha, . Informace: Maria Shkaruppa, +420 246 042 500.

Ochrana a ostraha - Ochrana a ostraha Vojsko, ozbrojené síly atd. 34 850 Kč

Zaměstnanci v ozbrojených silách (kromě generálů, důstojníků a poddůstojníků) VOJÁK ARMÁDY ČR. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 34850 kč. Volných pracovních míst: 5. Poznámka: 21.3/23.9.2016 - občan ČR, čistý rejstřík trestů, dobrý zdravotní stav podmínkou, min. vyučen (prac.zařazení i pro SŠ), místo výkonu práce - celá ČR. Bližší informace na www.kariera.army.cz. Pracoviště: Armáda čr - rekrutační středisko morava, . Informace: RS Morava, .


Doporučené články

Rubriky

Celebrity Nejčtenější celebrity Oblíbené celebrity Cestování Oblíbené destinace Láska a vztahy Zdravý vztah Lechtivé články Příběhy slavných Události slavných Vztahy slavných Recepty Kuchyně pro labužníky Zdravý jídelníček Zajímavosti Zábava a video Pro zasmání Vtipné videa

Keltské horoskopy

Přehled keltských horoskopů Dub   21. 3. (jarní rovnodennost) Topol   1. 5. – 10. 5. … Kaštan   11. 5. – 20. 5. … Jasan   21. 5. – 30. 5. … Habr   31. 5. – 10. 6. … Fíkovník   11. 6. – 20. 6. … Bříza   21. 6. (letní slunovrat) Jabloň   22. 6. – 2. 7. … Jedle   3. 7. – 13. 7. … Jilm   14. 7. – 24. 7. … Cypriš   25. 7. – 4. 8. … Cedr   15. 8. – 24. 8. … Borovice   25. 8. – 3. 9. … Vrba   4. 9. – 13. 9. … Lípa   14. 9. – 22. 9. … Oliva   23. 9. (podzimní rovn.) Líska   24. 9. – 2. 10. … Jeřáb   3. 10. – 11. 10. … Javor   12. 10. – 21. 10. … Ořešák   22. 10. – 31. 10. … Buk   21. 12. (zimní slunovrat)

Západní horoskopy

Přehled západních horoskopů Vodnář   21. 1. – 20. 2. Ryby   21. 2. – 20. 3. Beran   21. 3. – 20. 4. Býk   21. 4. – 21. 5. Blíženci   22. 5. – 21. 6. Rak   22. 6. – 22. 7. Lev   23. 7. – 22. 8. Panna   23. 8. – 22. 9. Váhy   23. 9. – 23. 10. Štír   24. 10. – 22. 11. Střelec   23. 11. – 21. 12. Kozoroh   22. 12. – 20. 1.

Čínské horoskopy

Přehled čínských horoskopů Krysa   1960, 1972, 1984 … Buvol   1961, 1973, 1985 … Tygr   1962, 1974, 1986 … Králík   1963, 1975, 1987 … Drak   1964, 1976, 1988 … Had   1965, 1977, 1989 … Kůň   1966, 1978, 1990 … Ovce   1967, 1979, 1991 … Opice   1968, 1980, 1992 … Kohout   1969, 1981, 1993 … Pes   1970, 1982, 1994 … Vepř   1971, 1983, 1995 …

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů Vodnář   21. 1. – 20. 2. Ryby   21. 2. – 20. 3. Beran   21. 3. – 20. 4. Býk   21. 4. – 21. 5. Blíženci   22. 5. – 21. 6. Rak   22. 6. – 22. 7. Lev   23. 7. – 22. 8. Panna   23. 8. – 22. 9. Váhy   23. 9. – 23. 10. Štír   24. 10. – 22. 11. Střelec   23. 11. – 21. 12. Kozoroh   22. 12. – 20. 1.

Vážení čtenáři,

náš web ŠÍP přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění našich novinek - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr novinek i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT