Šíp.deník.cz

Rozpadá se herečce Jitce Čvančarové manželství? MĚNÍ ŽIVOT OD ZÁKLADŮ!

Sexy herečka Jitka Čvančarová si ještě donedávna žila svůj obrovský sen. Měla muže svých snů, porodila vytouženou holčičku, šla z role do role a byla ozdobou každé společenské akce, kde se jen ukázala. Co začalo rodačce z Mělníka natolik vadit, že chce dosavadní život překopat od základů? U žen je v tom většinou muž…

1 / 20
Petr by rád manželce vyhověl.

Petr by rád manželce vyhověl.Zdroj: Profimedia.cz

Jitka je ráda středem pozornosti.

Stanou se manželé podruhé rodiči?Zdroj: Profimedia.cz

Krásná Jitka Čvančarová zraje jako víno. Nikdy nebyla tolik sexy jako po letech manželství s Petrem Čadkem a poté, co mu porodila dceru Elenku. Zářila na všechny strany, usmívala se, byla pořád nabitá energií.

Jejich manželství bylo považováno za jedno z nejstabilnějších.

Manželé by si moc přáli další dítě.Zdroj: Profimedia.cz

Všichni jí záviděli její život. Ženy chtěly vypadat jako sexy diva, záviděly jí rajcovního manžela, muži zase šíleli po jejích vnadách, takovou ženu by chtěli mít doma. Jenže asi to Jitce prostě nestačilo a řekla si, že potřebuje změnu.

Začalo snad Jitce něco vadit na jejím manželství se sexy tanečníkem?

Jitka je nádherná žena a nebojí se to ukázat.Zdroj: Profimedia.cz

Ale u žen začínají blikat signály na změnu většinou ve spojení s muži. Když se jim nedaří ve vztahu, tak touží začít dělat něco jiného, vypadat jinak, prostě změnit dosavadní návyky a zapomenout tím na utrpení, co se jim v životě děje.

Jitka chce udělat hodně zásadní změnu.

Jitka se radši zavalila prací, aby nemyslela na tu svou nesplněnou touhu.Zdroj: Profimedia.cz

V hodně případech, kdy ženy mění image nebo práci, tak jde o to, že si jich jejich manžel přestal vážit, začal se s nimi nudit ve vztahu, při nejhorším si našel někoho jiného. Změnou jim chtějí ženy dokázat, že je vlastně v životě nepotřebují.

Je to snad i případ Jitky, která vždycky chtěla mít milujícího muže a šťastnou rodinu?

Jitka se jen zastala svého kamaráda.Zdroj: Profimedia.cz

Je to snad případ i nádherné herečky? Zničehonic začala úplně od začátku. Sice se nevzdala kariéry herečky, ale co není, může být. Pošilhává totiž po jiné profesi, což se u Jitky nikdy nestalo. Ta vždycky žila naplno jen herectvím a nikdy nic jiného dělat nechtěla.

Šla z role do role a byla naprosto na roztrhání.

Miroslav Donutil a Jitka Čvančarová v seriálu Doktor Martin Zdroj: Česká televize

Pošilhává totiž po profesi zpěvačky. Aby nezůstala jen u snění, tak se vrhla do toho, aby si sny začala plnit. Hnala ji snad i jiná touha, než jen zkusit jiný obor? Začal ji vadit současný život vedle tanečníka Petra Čadka, tak se to snaží řešit tímto způsobem?

Jitka by ráda vyzkoušela, jestli ještě dokáže začít od začátku.

Jitka ČvančarováZdroj: Tančírna Petra Čadka

U Jitky to ale vypadá, že jde jen o vysoké ambice než partnerské problémy. Její hvězda totiž vždycky mířila hodně vysoko. Chtěla vždycky být lepší než ostatní, možná lepší než manžel. Proto se vyzkoušet, jestli by se uchytila i jako zpěvačka.

Nebude ale Petr žárlit na její novou zálibu?

Jitka ČvančarováZdroj: Šíp PLUS

Dokonce natáčí píseň, se kterou by chtěla prorazit. Aby ale pak Petrovi nezačalo vadit, že se zahrnula prací a na něj nemá žádný čas. Sice měl vždycky rád, že je tak sebevědomá, ale nic se nemá přehánět. Aby nakonec ta touha být zpěvačkou nezapříčinila partnerské neshody.

Snad má Jitka nové životní kroky dobře promyšlené.

Petr svou ženu miluje, ať je hubená či oplácanější.Zdroj: Profimedia.cz

O životě další celebrity se dozvíte v tomto videu:

Zdroj: šíp

Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů