Šíp.deník.cz

Tajné NOČNÍ HRÁTKY! Herec Jiří Macháček PŘISTIŽEN! S kým?

5 fotografií 5
Jiří Macháček
Jiří Macháček
Zdroj: Profimedia.cz
... erotika! Vášeň... ... veselí... Eva herzigová
Sdílej článek:

Tak tohle by nikdo nečekal! Známý herec Jiří Macháček (47) v milostném objetí s topmodelkou Evou Herzigovou (40), která ve vášnivé chvíli dokonce odhalila část svého výstavního pozadí. Co na to asi řekne Gregorio Marsaij (36), s nímž má Herzigová tři děti?

Měla to být utajená akce. Dvě velké hvězdy českého showbyznysu se nenápadně vplížily do dvora jednoho z domů v pražské Dlouhé ulici. Vysmátí, spokojení, držící se za ruce. V rozverné náladě vyběhli na ochoz prvního patra. A pak to začalo – divoká objetí, vášnivé pohledy, osahávání. Vzrušená Eva dokonce v jednom momentu pozvedne svou sukni do takové výše, až odhalí své modelkovské půlky. A Macháček? Tomu se to líbí!

Rozverná dvojice ale netušila, že je vidí ještě někdo další. Kdyby to věděli, asi by se tak spokojeně netvářili. Přece jen, Herzigová je šťastně zadaná, žije s Italem Gregoriem Marsaijem, se kterým vychovává tři děti. To poslední se jí narodilo poměrně nedávno – porodila ho teprve v dubnu. A hvězda Samotářů? Jiří Macháček je přece ženatý. Navíc si lze jen těžko představit, že by s Herzigovou cestoval po celém světě.

Díky bohu se ale oba nerozhodli ukončit své dlouholeté vztahy. Ukázalo se totiž, že jejich milostná vášeň je jen hraná pro reklamu…

Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů