Šíp.deník.cz

Sabina Laurinová opouští Sestřičky! Z vlastního rozhodnutí to není

4 fotografií 4
Sabina Laurinová
Sabina Laurinová
Zdroj: profimedia.cz
Sabina byla vždycky štíhlá... Sabina byla vždycky štíhlá... Sabina byla vždycky štíhlá... Teď je ale vyhublá.
Sdílej článek:

Postava zdravotní sestřičky Mery z primáckého seriálu Sestřičky je mezi diváky velmi oblíbená. Diváci se s ní však budou muset jen za několik málo dílů rozloučit. Sabina Laurinová, která Mery ztvárňuje, totiž seriál opustila. Odchod přitom dle informací webu Aha! jejím nápadem nebyl…

Primácký seriál Sestřičky patří mezi diváky k těm vůbec nejoblíbenějším vysílaným relacím. O to větším šokem pro všechny byla zpráva o tom, že jej opouští herečka Sabina Laurinová. Ta v něm ztvárňuje zdravotní sestřičku Mery, jejíž osudy fanoušci v každém díle bedlivě sledovali. Dle informací webu Aha! již Sabina Laurinová dávno nenatáčí, a tak lze očekávat, že příběh zdravotnice Mery v seriálu co nevidět skončí.

Mlčí herečka i televize

Není tak úplně jasné, co za koncem Sabiny Laurinové v seriálu stálo. „Ano, je to tak, s postavou Mery jsem se opravdu po pěti krásných letech rozloučila. Její příběh se naplnil. Skutečně jsem se s ní sžila a budu na ni vzpomínat stejně jako na spolupráci se všemi skvělými kolegy. jak se říká: něco musí skončit, aby něco nového mohlo začít,” řekla ke svému odchodu ze seriálu pro web Aha!, podle kterého spolupráci na pořadu s herečkou ukončila sama televize. 

„Diváky ještě čekají skutečně dramatické chvíle u sledování příběhu postavy Sabiny Laurinové, který nabere opravdu nečekaný směr,” vyzývala diváky ke sledování manažerka lifestylové komunikace TV Prima Zuzana Brzáková.

Fanoušci truchlí

„Neee, prosím, ne. Mery je můj vzor a je to srdce urgentu. Bez ní to nebude ono,” píše jedna z divaček, která s odchodem Sabiny Laurinové rozhodně spokojená není, na sociální sítí. „Budete nám chybět! Strašně jsem se vždy těšila, až vás uvidím v pondělí a středu. Tak snad vás brzy uvidíme v novém projektu. Ještě jednou vám moc děkujeme, hrála jste opravdu skvěle. Máme vás rádi,” přidává se další z nespokojených divaček. 

A odchod Sabiny Laurinové ze seriálu zasáhl i její herecké kolegy. „Sabi! Chybíš. Strašně,” napsal například pod příspěvek herečky David Gránský. Daniela Šinkorová zase připojila dvě modrá srdíčka a diamant. Dle všeho tedy nebudou postavu Mery postrádat jen diváci, ale i samotní představitelé dalších postav ze seriálu Sestřičky. 

Mery měli diváci moc rádi:

Zdroj: Youtube
Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout

Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů