Šíp.deník.cz

Sára Affašová v těhotenství jenom kvete: Takhle jí to sluší s bříškem

5 fotografií 5
Sára Affašová
Sára Affašová
Zdroj: Profimedia
Martin Donutil a Sára Affašová se velice těší na prvního společného potomka Sára Affašová chce ihned po porodu nastoupit do práce  Donutil a Affašová chtějí využít hlídání babiček, oba mají nasmlouvané projekty Martin Donutil a Sára Affašová se seznámili v divadle
Sdílej článek:

Sára Affašová se brzy stane maminkou a před porodem nafotila velice krásné těhotenské fotografie. Jednou z nich se partnerka Martina Donutila pochlubila na svém Instagramu. 

Sára Affašová a Martin Donutil spolu sice randí teprve necelé dva roky, přesto se ale rozhodli na nic nečekat a založit rodinu. 

Šťastnou novinkou se pochlubila herečka z Ulice začátkem května na Den matek. Tehdy sdílela fotografii v šatech, kde už měla viditelné bříško. V kolikátém je měsíci, už si ale hvězda nechala pro sebe.

Rostoucí pupíček od té doby Affašová sdílí s fanoušky pravidelně, poslední umělecká fotografie se ale zvlášť vydařila. 

Kočárek doma nemáme

Ačkoliv Sára Affašová a Martin Donutil přivítají společného potomka už brzy, s výbavičkou si zatím příliš hlavu nelámou.

"Zatím to moc nehrotíme. Pořídili jsme si kočárek, který ale nemáme doma, protože moje maminka je pověrčivá. Čeká nás teď hlavně rekonstrukce, která v těchto dnech začíná a bude trvat dva měsíce. To je pro nás priorita. Budeme zařizovat dětský pokoj," prozradila nedávno budoucí maminka webu lifee.cz.

Affašová se chce po porodu co nejdříve vrátit do práce a už má dokonce vymyšlené, kdo bude hlídat. "Snad potom nastoupí hlídací babičky, které jsou obě ještě zaměstnané. Moje maminka je učitelka a Martinova má kavárnu, takže po večerech by to snad mohly zvládat," věří kráska syrského původu. 

Affašová vypadá báječně i v pokročilém stádiu těhotenství

Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů