Šíp.deník.cz

Váhové výkyvy Seleny Gomez: Po návratu z léčebny šla do sebe

30 fotografií 30
18+
Selena Gomez Justin bieber
Selena Gomez Justin bieber
Zdroj: winto
Selena Gomez Selena Gomez Selena Gomez Selena Gomez
Sdílej článek:

Zpěvačce Seleně Gomez není ještě ani třicet a zkušeností má za sebou víc než kdejaký člověk za celý život. Spoustu času strávila po léčebnách, kde brala antidepresiva a jiné léky, po kterých se přibírá a mají další nežádoucí účinky. Teď se ale dala do sebe a v posledním roce na sobě maká.

Selena Gomez se stala slavnou už jako holčička, která se objevovala na Disney Channelu. A čím víc rostla, tím slavnější byla. Vydávala hit za hitem a jejími plakáty si tapetovali dívky i chlapci po celém světě své pokojíčky.

Jenže Selena ve skutečnosti tak šťastná nebyla. Její psychické výkyvy, problémový vztah s Justinem Bieberem a neustálé kolísání na váze ji dostaly až na počátek psychického konce. Stačilo málo a zpěvačka by dopadla zle.

Transplantace ledviny

Poslední roky pro ni nebyly vůbec snadné. Transplantovali jí ledvinu, aby se pomohlo vyléčit autoimunitní onemocnění, které se jmenuje lupus a kterým už několik let trpí. Také byla hospitalizována kvůli nízkému počtu bílých krvinek.

Léčila se i se záchvaty paniky, trpěla depresemi, úzkostmi a stavy bezmoci. Několikrát skončila v péči odborníků. Naposledy se léčila dialektickou behaviorální terapií z hraniční poruchy osobnosti.

Když z léčebny Selena vyšla, vypadala jako malý koblížek. Nejen, že měla nějaké to kilo navíc, ale bylo vidět, že je nateklá a léčba asi nebyla žádný wellness pobyt. Po dlouhodobém požívání antidepresiv i jiných léků zpěvačka dost přibrala a tu sexy kočku z videoklipů by v ní hádal málokdo.

Štíhlá a sexy

Nepřidal jí ani šťastný páreček ve složení Justin Bieber s modelkou Hailey Baldwinovou, který se neustále všude ukazuje. Selenu to však na druhou stranu nakoplo, šla do sebe a nyní vypadá skvěle. Běhá, chodí na dlouhé procházky a hlavně zdravě žije.

A zatímco o tom, když byla korpulentní, se psalo pořád, teď, když je štíhlá, si toho média nevšímají. Každopádně je skvělé, že Gomez vypadá opět dobře, zdravě a vyrovnaně.

Na společný song Justina a Seleny se podívejte ve videu!

Zdroj: Youtube
Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout

 

Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů