Šíp.deník.cz

Sestřičky z Ordinace si hrály na doktorky

Miluše Bittnerová, Lenka Zahradnická (vpravo) a Jakub Gottwald
Miluše Bittnerová, Lenka Zahradnická (vpravo) a Jakub Gottwald
Zdroj: Šíp
Sdílej článek:

Sestřičky ze seriálu Ordinace v růžové zahradě Miluše Bittnerová, Lenka Zahradnická a jejich mužská posila Jakub Gottwald si do nemocnice v Motole přišli vyzkoušet, jaké to je být opravdovým doktorem.

Nejdříve byli přítomni u chirurgických zákroků, poté si vyzkoušeli, jak správně měřit tlak, a nakonec se naučili, jak pracovat s evidencí a výdejem léků. "Motol je velmi moderní nemocnice. Překvapilo mě, že v suterénu jezdí roboti, kteří rozvážejí různé věci," řekla po návštěvě Miluše Bittnerová.

BÁRA NESVADBOVÁ: Dámská jízda k mořiPo boku Báry Nesvadbové se už velice dlouho neobjevil žádný muž. Jinak tomu nebude ani na dovolené, kam si spisovatelka jako svůj doprovod vezme maminku a dceru Bibianu. Koncem června všechny tři odjedou načerpat síly do Itálie. Předtím ale spisovatelka stihla ještě přispět k dobré věci. Jako patronka ústavu sociální péče Zahrada vyprovodila její klienty na dovolenou, kterou také stráví ve slunné Itálii.

Video s Bárou Nesvatbovou najdete v rubrice ŠÍP TV Exkluzivně nebo

ROMANA PAVELKOVÁ: Džíny za 40 tisíc!


Modelka Romana Pavelková ví, jak na sebe upoutat pozornost. Na jedné party se objevila v kalhotách za čtyřicet tisíc korun. "Jsem tváří jedné značky a ty kalhoty mi přivezli z Ameriky. Ještě se na ně bude našívat osm diamantů a pak možná budou i v Guinnessově knize rekordů," řekla Pavelková. Modelka měla ovšem velké štěstí, že si v klubu nesedla například na žvýkačku.

(kb)

.

Sdílej článek:

Doporučené články

Akční letáky

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů