Šíp.deník.cz

Sexbomba Alice Bendová udělala ŽIVOTNÍ KROK: Chce se rozejít s mladším milencem?

Krásná herečka Alice Bendová uměla vždycky uchvátit nejen svým talentem, ale také svým dokonalým tělem. I když už má čtyři křížky na krku, tak to na ni není vůbec vidět. Ba naopak, zraje jako víno! Ale vypadá to, že se chystá na pořádnou životní změnu. Má v tom snad prsty její koloušek?

1 / 20
Alice moc dobře ví, jak moc je sexy.

Sexbomba Alice Bendová neví, kam dřív skočit.

Alice se v nové knize Haliny Pawlowské doslova našla.Zdroj: Albatros Media

Sexy Alice Bendová bezesporu patří mezi naše nejkrásnější herečky. Svým šarmem okouzlila tisíce fanoušků i režiséři, kteří se předbíhali, v jakém filmu či seriálu bude sexbomba hrát. Její prsa patří totiž ke skvostům českého showbyznysu.

Do očí se snad této krásce nemůže koukat, když si na sebe oblékne takovéto sexy bikiny.

Ví, že svému tělu vděčí za to, kde je.Zdroj: Instagram

Vlastně nahota jí dostala na vrchol, když odhodila triko v komedii Báječná léta pod psa. To ani takový profesionál Ondřej Vetchý najednou přestal dýchat a měl co dělat, aby se Alici nedíval jen na hrudník místo do očí.

Alice si je vědoma, že její hrudník je výstavní a muži ho obdivují.

Vnady má sice upravené, ale operace se vyplatila.Zdroj: Instagram

Sama herečka moc dobře ví, že i přes svůj věk kvete, její tělo by mohlo konkurovat kdejaké modelce a v jejím obličeji byste jen těžko hledaly vrásky. Láska k mladšímu milenci Michalu Topolovi ji dělá mladší a vedle něj jen kvete.

Nikdo by netipoval, že je to maminka od dvou dětí, které pomalu ale jistě táhne na padesát.

Snaží se už na jiné ženy nežárlit.Zdroj: Albatros Media

Ale teď na svého partnera nemá tolik času, co by chtěla. Maminka dvou dětí totiž neumí říkat ne a kývne na každé natáčení, které jí nabídnou. Nikoliv pro to, že by jí nestačily peníze, ale proto, že prostě neumí nikoho odmítnout.

Pro práci žije a přítele odstavila na druhou kolej.

Alice BendováZdroj: Profimedia.cz

Ale teď to vypadá, že se v tom chce polepšit, pracovat více sama se sebou, udělat životní krok v tom, aby si udělala více času na děti a hlavně na mladšího partnera. Nechtěla by totiž, aby se náhodou poohlížel jinde.

I když má Michal doma sexbombu, může se cítit odstrčený a hledat ženskou náruč někde jinde.

Alice má ráda obdiv. Zdroj: Profimedia

Sice vypadá naprosto báječně, ale moc dobře si uvědomuje, že o chlapa se musí neustále pečovat, nebo jí pak mohou zůstat jen oči pro pláč. Teď Alice totiž pracuje jako divá, moderuje několik pořadů, dotočila film a další nabídky se jen hrnou.

Divíte se, že jsou z Alice režiséři naprosto paf?

Znáte ji z nejrůznějších seriálů, spíš než obličej si člověk zapamatuje výstavní prsa.Zdroj: Profimedia

Teď záleží jen na Alici, kde má priority, jestli upřednostní práci, nebo bude více času trávit s Michalem, který by chtěl mít s Alicí ještě dítě. Na to ale herečka nemá vůbec čas a asi ani ne enegii. Po dvou dětech ví, jaký je to záhul starat se o miminko.

Ale moc dobře věděla, že jednou to přijde a Michal bude chtít i svého potomka.

Alice se bojí, že partner bude chtít mít svoje vlastní dítě.Zdroj: Profimedia.cz

Možná to ale ještě přehodnotí, aby jí mladší partner neutekl. I když její děti bere jako vlastní, přeci jen vlastní krev je vlastní krev. Takže možná místo toho, aby se Alice ukazovala v televizi, za chvíli herečku uvidíme, jak se zakulacuje.

Ale to je zatím jen hudba budoucnosti.

Sluší jim to spolu.Zdroj: Profimedia.cz

Ale než tak nastane, sexbomba souhlasila s tím, že navštíví naší redakci, kde si o jejích životních krocích v klidu popovídáme a vy můžete být při tom. Sledujte livestream od 11 hodin na facebookových stránkách „Magazín Šíp“, „Lucie, postrach celebrit“ či na Instagramu @luciepostrachcelebrit, kam můžete psát své dotazy na krásnou Alici.

Nezapomeňte se dnes v 11 hodin dívat na živý rozhovor s touto kráskou.

S Michalem je konečně šťastná.Zdroj: Profimedia.cz

Více pikantností se dozvíte v tomto videu:

Zdroj: šíp
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů