Šíp.deník.cz

Sexbomba Alice Bendová UTÍKÁ Z ČESKA: Přestane snad odhalovat své vnady?

Krásná herečka Alice Bendová je modlou pro tisíce mužů, kteří touží takovou ženu mít doma. Nedělalo jí problém před kamerou odhalit vnady, které může laskat její mladší milenec Michal Topol. Jenže teď to vypadá, že už je s nahotou konec. Sexbomba se totiž rozhodla utíkat z rodné země, jak to jen jde.

1 / 10
Alice moc dobře ví, jak moc je sexy.

Krásná herečka, která žije s mladším milencem Michalem Topolem, si hraním vydělala tolik peněz, aby mohla zkupovat různé nemovitosti. Není žádným tajemstvím, že vlastní pár bytů v Praze, které jednou přenechá dětem. Ale teď pokročila ještě více.

Už se jí přestalo líbit v Česku, ale kvůli práci se nemůže jen tak sbalit a přestěhovat. Tak si aspoň řekla, že se si koupí luxusní apartmán, kde to tolik miluje – na Tererife. Bývalá manželka podnikatele Václava Bendy se plácla přes kapsu a splnila si velký sen.

Nejradši by u moře žila napořád

Slavné krásky v těchto vedrech nosí jen titěrné plavečky.Zdroj: Instagram

„Byli jsme tam asi už patnáctkrát, a letos v létě dokonce celý měsíc. Ale ani za tu dobu jsme ho nestačili projet, a tak si na podzim ještě zopakujeme. Ale už jenom na pár dní,“ svěřila se Bendová týdeníku Sedmička.

Herečka opravdu netroškařila. U jejich apartmánu je také bazén, kulečník a ping-pong. Nelení ale jenom u moře a neodpočívají, celá rodinka má ráda aktivnější odpočinek, proto často sportují, aby nevyšli z formy.

Sport jako zábava pro celou rodinu

Vnady má sice upravené, ale operace se vyplatila.Zdroj: Instagram

„Snažím se běhat čtyřikrát týden, když to časově nevychází, tak minimálně dvakrát,“ řekla krásná herečka, která se musí o svou štíhlou postavu starat, protože si moc dobře uvědomuje, že je to její pracovní nástroj. Režiséři si ji rádi najímají, protože má sexy křivky a velká prsa.

Ale v tom sportu není sama „Jedenáctiletý Vašík hraje florbal a ještě se věnuje parkuru. Sportuje kolem deseti hodin týdně, stejně jako osmiletá Alička, která dělá gymnastiku. Přítel jezdí pravidelně na kole a s ním o víkendech celá naše rodina,“ pokračovala ve vyprávění herečka.

S nahotou konec není

Sluší jim to spolu.Zdroj: Profimedia.cz

Fanoušci se ale začínají obávat, že už nikdy neuvidí svůj idol tak, jak ji příroda stvořila. Takovou vyvinutou postavu nemá snad žádná herečka u nás. Ale sama Alice slibuje, že z obrazovky jen tak neodejde.

Dokonce už je na tom tak dobře, že si role může sama vybírat. Když ji producenti nenabídnou dobré peníze, tak do toho nejde. Nejvíc totiž vydělává přes Instagram, kde si bere velkou částku za to, že zpropaguje nějaký příspěvek.

Alice je dobrá přes marketing, proto se jí tak daří a může si užívat života. Dokáže ze všeho vytěžit co nejvíc.

Ví, že svému tělu vděčí za to, kde je.Zdroj: Instagram

Chcete se o Alici Bendové dozvědět více? Podívejte se na rozhovor, který Šípu poskytla:

Zdroj: šíp
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů