Šip.deník.cz

Šimek a Šimůnek: Drsné narážky na sex!

Jarek Šimek a Mirek Šimůnek se kvůli Ivetě pohádali přímo na pódiu.
Jarek Šimek a Mirek Šimůnek se kvůli Ivetě pohádali přímo na pódiu.
Zdroj: Šíp
Sdílej článek:

Chlapi Ivety Bartošové se málem porvali na jejím křtu. Iveta Bartošová si opravdu umí vybrat! Po eskapádách svýřečným Jiřím Pomejem jí na záda dýchají nyní dva muži, kteří neumějí držet jazyk za zuby. Jarek Šimek dokonce na Ivetině křtu nepřímo potvrdil milenecký vztah zpěvačky aherce Miroslava Šimůnka!

Iveta Bartošová křtila novou desku sněkolika hity, které pro ni složil Jarek Šimek. Na svůj velký den dorazila odpočatá akromě jednoho okamžiku, kdy málem srazila klávesy, ustála celou akci vklidu. Nad vodou ji nejspíš držel ijejí syn Artur, který sní na křest přišel adokonce ji při jedné písni doprovázel na bicí.

Iveta Bartošová tentokrát své veřejné vystoupení ustála. Dala si záležet hlavně na dekoltu.

Opozdvižení se tak tentokrát postarali „Ivetini muži“, které si nechala vstoupit do života po rozchodu sJirkou Pomejem. Při představování nové desky se totiž moderátor večera adomnělý zpěvaččin milenec Miroslav Šimůnek, který svůj vztah sIvetou rázně zapírá, nelichotivě obul do zpěvaččina producenta Jarka Šimka. „Jak se ti šplhá po Ivetiných zádech?“ byla otázka, která Šimka rozohnila natolik, že na sebe odveta nenechala dlouho čekat. „Mirku, ajak se po nich šplhá tobě?“ reagoval svážným výrazem překvapený producent anepřímo tak potvrdil to, že zpěvačka aherec toho mají společného víc než jen práci.

Po zbytek večera se oba mužští aktéři večírku jeden druhému raději obloukem vyhýbali aMirek Šimůnek se od Ivety držel pro jistotu co nejdál.

Sdílej článek:

Doporučené články

Akční letáky

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů