Šíp.deník.cz

Desítky mužů a pan božský stále nikde, jak to má Lucie Vondráčková se vztahy?

21 fotografií 21
Lucie Vondráčková
Lucie Vondráčková
Zdroj: Profimedia
Lucie Vondráčková Zpěvačka Lucie Vondráčková vypadá jako stydlivost sama. Nikdy ze svého těla nechce ukazovat více, než je potřeba. Ale poslední dobou se začala předvádět v jednom výstřihu vedle druhého. Po celou svou kariéru byla zpěvačka Lucie Vondráčková spíš jako svatost sama. Nikdy nenosila odvážné modely, své tělo zahalovala, žádné skandály neprováděla a místo večírků chodila do divadel či si doma četla a vzdělávala se. Lucie Vondráčková už je nějaký čas sama. Od chvilky, kdy Tomáš Plekanec oznámil, že s jejich vztahem je konec, věnuje se zpěvačka více péči o syny, než hledání nové lásky. Proč se uzavřela do sebe?
Sdílej článek:

Je to vůbec možné, aby Lucie Vondráčková byla od rozvodu sama? Ano, evidentně ano. Zpěvačka má být totiž single už celé roky, s čímž se svěřila na sociálních sítích. Už jí totiž nebavilo, jak jsou jí neustále přiřazováni nejrůznější partneři, a tak šla s pravdou ven.

„Říkala jsem si, že to nechám plavat… ale nenechám. Zas mi přisuzují dalšího kolegu. Po Sámerovi je to můj herecký spoluhráč Enčev. Teď jsme spolu dotočili jednu pěknou věc s režisérkou Terezou Hirsch a panem Donutilem,“ informovala fanoušky o své práci.

„Chápu, že kromě práce u mě nemají příliš o čem psát, protože rozhovory moc nedávám a o soukromí nemluvím, ale chci, abyste to věděli vy,“ pokračovala a nezvykle zabrousila na téma jejího milostného života.

Lucie si obvykle soukromí nechává pro sebe

„Už tři roky jsem single. Mám doma své dva kluky a je nám fajn. Pokud by se objevil někdo, kdo tuhle naší rodinnou láskodynamiku změní, tak se o ten pocit s vámi ráda podělím,“ svěřila se Lucie a slíbila, že nebude tajnůstkařit.

Pravdou je, že s kýmkoli točí, hned s ním podle veřejnosti musí chodit a Lucie už toho má dost. „Doteď jsem jela jako tryskomyš, ale zase to bylo docela dobrý v tom, že jak oni mi pořád hledají nějakýho ženicha, tak z toho všeho, co dělám, byli tak zmatení, že už mi ani nestíhali přiřazovat lidi, se kterýma jsem hrála,“ smála se již dříve Lucie.

Snaží se být co nejlepší možnou maminkou

„Se Zbyňkem Drdou, Davidem Gránským, Zbyňkem Fricem, Martinem Krausem… Prostě se to nedalo stíhat,“ vtipkovala pro magazín Sedmička.

Posléze vysvětlila, proč se dosud k rodinným záležitostem nevyjadřovala. „Řekla bych, že člověk má mluvit, když má práci. Najednou se mi zdálo, že je tady spousta článků o nás bez nás a příliš mnoho se psalo o našem soukromém životě. Toho jsem se nechtěla zúčastňovat,“ popsala svůj postoj Lucie.

Zdroj: Youtube

Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout

Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů