Šíp.deník.cz

Slovenský raper Majk Spirit je STÁLE SÁM: Netají snad svou SEXUÁLNÍ ORIENTACI?

Ve světě rapu a vlastně celkově showbyznysu je těžké přiznat, jak jste vlastně na tom se svou sexuální orientací. V tak tvrdém prostředí se nějaká citlivá místa nenosí a zvlášť mezi rapery panuje hodně ostrý boj, při kterém si hrají na ty největší tvrďáky. Zdá se ale, že slovenská hvězda Majk Spirit má nějaké tajemství, které ho může velmi tížit.

1 / 22
Raper se snaží být za tvrďáka.

Raper se snaží být za tvrďáka.Zdroj: Profimedia.cz

Holky po raperovi doslova šílí, ale šílí i on po nich? Pusťme si od něj písničku, která má i duši:

Zdroj: Youtube

Hraje si na tvrďáka.Zdroj: Profimedia.cz

Slovenská hvězda rapu Majk Spirit se u nás proslavil jako porotce pěvecké soutěže SuperStar. Holky v jeho přítomnosti omdlévaly, rvaly si spodní prádlo, řvaly jeho jméno a chtěly, aby to byl on – jejich první kluk, kterému se poddají.

Snaží se prezentovat jako kanec, ale není to jen póza?Zdroj: Profimedia.cz

Jenže v té době měl mít přítelkyni, se kterou se nakonec rozešel, což už je pěkných pár řádek let. Od té doby je stále sám jako kůl v plotě a ponořil se jen do své práce. Nikoho si k tělu nepřipouští. Dokonce ani fanynky. A to by mohl mít každou, na kterou si ukáže.

Raper je ve skutečnosti dost citlivý.Zdroj: Profimedia.cz

Jenže Majk prostě nechce. Vyhýbá se jakýmkoliv kontaktům s něžným pohlavím. Cítí se dobře v jejich společnosti, když jde o kamarádky a nebrousí si na něj zuby. To je pak skvělým společníkem, ale jinak flirtování ho nebaví.

Nemá spíš radši stejné pohlaví?Zdroj: Profimedia.cz

Jakoby ho holky nebraly, nepřitahovaly. Nechce nám snad pohledný raper něco prozradit? Víme, že se to ve světě tvrdého rapu, kde se pro sprosté slovo nejde daleko, nenosí a žádný raper, který by byl na kluky, vlastně nebyl. Ale jestli má nějaký problém se svou sexuální orientací, tak by bylo lepší s tím jít ven.

Je vídán se spoustou žen, ale žádná mu není blízká.Zdroj: Profimedia.cz

Na co se trápit a užírat vevnitř, když se navenek pak usmívá a tváří se, že je všechno zalité sluncem? Komunita gayů doslova Majka „žere“ a pořád čekají, kdy přijde s otevřeným přiznáním. Už i vrabci na střeše si říkají, že je divné, že tak dlouho nemá holku.

Holky se kolem něj jen točí.Zdroj: FREEPORT

Přeci tak hezký kluk a ještě k tomu slavný a bohatý nemůže mít žádný problém nějakou svou budoucí paní. Samy mu skáčou do postele. Třeba čeká na nějakou, která si z něj nesedne na zadek a bude ho brát po jeho povahu, ne pro peníze.

Holky se kolem něj jen točí.Zdroj: FREEPORT

Je za tím něco úplně jiného než touha po samotě a radši by byl v náručí fanouška, než fanynky? Sám Majk se spekulacím směje a neodpovídá. Snaží se být snad nad věcí a odvést pozornost jinam od svého intimního života?

Ne a ne najít tu pravou.Zdroj: FREEPORT

Majk je velká hvězda na Slovensku.Zdroj: FREEPORT

Ať je to, jak je to, je to jen a jen jeho život. Ale v dnešní tolerantní době by se nemusel stydět za to, že by se mu třeba líbilo stejné pohlaví. Je to už vlastně jedno. A pokud snad je Majk jen stydlivý a chtěl být dlouho sám, tak snad bude mít konečně štěstí a najde tu pravou, kterou by miloval.

Netají něco?Zdroj: FREEPORT

Majka fanynky prostě milují. Jako třeba ve známém outletovém centru.Zdroj: FREEPORT

Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů