Šíp.deník.cz

Jaromír Soukup byl z Agáty Hanychové celý pryč: Koktal a zahrnoval ji lichotkami

5 fotografií 5
Agáta Hanychová a Jaromír Soukup
Agáta Hanychová a Jaromír Soukup
Zdroj: Profimedia
Agáta Hanychová tvoří pár s Jaromírem Soukupem. Dali se dohromady během natáčení. Agáta je nyní prý velmi šťastná. Vydrží její nový vztah?
Sdílej článek:

Influencerka a bývalá modelka Agáta Hanychová a podnikatel Jaromír Soukup jsou spolu už měsíc. Jiskra mezi nimi přeskočila ve chvíli, kdy byla Agáta hostem jednoho z jeho pořadů. Už tam si i méně pozorný divák mohl všimnout náklonnosti, jakou moderátor modelce projevoval. Bylo znát, že je z ní nesvůj, působil nervózně a skládal jí jednu poklonu za druhou. 

Může se zdát, že Agáta Hanychová během své účasti v jednom z pořadů na TV Barrondov udělala na moderátora a podnikatele Jaromíra Soukupa pořádný dojem. Jenže jemu podle všeho padla do oka už dávno předtím. Agáta se nejdříve objevila v pořadu Instinkty Jaromíra Soukupa, kde svou přítomností moderátora a majitele stanice okamžitě rozhodila. „Já jsem říkal, že se tady snažím bavit lidi. Na to se musím soustředit. A vy přijdete v takovémhle kostýmu a já se neumím soustředit,” koktal Soukup okamžitě směrem k Agátě, která na natáčení dorazila v krátké sukni a v crop topu. 

A jeho nervozity si všimli i diváci. „Agáta ho dobře dostala. Koktal z ní jak dítě před zkouškou,” znělo v komentářích u záznamu pořadu. „Jak se celý klepe vzůšem,” smála se další z divaček. „Musela jsem se smát, jak Soukup byl z Agáty úplně mimo,” napsal ještě jeden z fanoušků pořadu. 

Lichotník Soukup

Během rozhovoru pak Jaromír Soukup nezapomněl několikrát zmínit, nakolik krásnou ženou Agáta je, a dokonce ve chvíli, kdy se bývalé modelky zeptal, jaký by měl být její ideální partner, a ona odpověděla, že by jí stačilo, kdyby se člověk po jejím boku usmíval, se začal moderátor na Agátu láskyplně usmívat. V tu chvíli Agáta propukla v záchvat smíchu. Náklonnost ale podle všeho začínala být vzájemná. 

A prakticky stejné jiskření bylo mezi dvojici znát i v pořadu VIP svět Speciál, kde Agáta zaskakovala za Pavla Novotného. Ani tam nedokázal Soukup udržet své emoce a Agátu chválil do nebes. 

Snažení mu vyšlo

Jeho lichotky a poklony jej nakonec dovedly k úspěchu. Jak totiž Agáta několika médiím potvrdila, s moderátorem a podnikatelem nyní tvoří pár. Přestože jejím fanouškům moc není Jaromír Soukup po chuti, Agáta podle webu Expres uvedla, že je momentálně velmi šťastná. Tak snad jí její láska tentokrát vydrží…

Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů